• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opakované vysoké teploty bez iných príznakov

10. septembra 2017 
@matazdca ahoj chcela som sa spytat ako ste dopadli s malym, lebo to co si pisala presne sedi na moju malu, skoro kazdy mesiac vysoke teploty, zvycajne zaberu atb ale stale sa to opakuje... Dik za odpoved
22. okt 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbra1 Ahoj dlho som tu nebola tak sa ozyvam az teraz.Mojmu malemu to uz preslo z nicoho nic a aj na alergologii ma vsetko dobre.Akoby utalo:slight_smile: je to uz pár mesiacov a ani nadcha.Doktorka mi povedala ze to mohlo byt tým ,ze si staval imunitu ked staršia dcera chodila do skolky a vsetko nosila domov.Luki uz teraz tiez chodi do školky a ani raz chory :slight_smile:
13. dec 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak super, si ma potešila, my sme tiež objednaný na alergológiu, ale tiež sme v rovnakej situácií že staršia chodí do škôlky a nosí a nosí... :wink:
13. dec 2015 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moj 3rocny mava tiez divnu teplotu. Je uplnd v pohode,dam ho poobede spat a zobudi sa s horuckou nad 38. Dam mu lieky, vecer este vystupy a na druhy den nic. Ma niekto podobne skusenosti?
16. júl o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasiopeja01 ahoj, prave pozeram na nete tie teploty. mala ma za posledne 4 mesiace uz 4x takto teplotu. vystupi nad 38, ale ma ju iba 1 den a potom nic. Naposledy sme boli u lekarky, ale ani nam nic nedala, iba paralenom znizit teplotu. uvazujem, ze uz s nou pojdem na komplexnejsie vysetrenie. Vzdy iba vystupi teplota aj nad 39 a potom nic. ako keby utal...
31. júl o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, u nas to trva uz rok pravidelne kazdy mesiac alebo mesiac a pol dookola. Teploty do 40 /ortutovym teplomerom, digitalny ukazoval aj 41,6 - skoro som odpadla ked som videla toto číslo../ crp na treti den stale zvysene /60-90/ zakaždym dostane atb, ktore zaberu az na 3.den /cize 6. den teplotovania/. Teploty mava skoro non-stop /v priebehu tých 6-7 dní/ pod 37 ani nejde. Moja malá má 2r a 4mes. Nesoplí, nekašle, až na uzliny a zväčsené mandle na 3.-4. den od zaciatku vysokých teplôt. Má niekto podobnú skusenosť, ako to prebehlo dalej, kolko to bude trvať? Ja už nevládzem, toľko nocovať každý mesiac + cez den fungovať od skorého rana.. :( so žiadnym odpočinkom cez den..
30. aug o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oriesocek my sme s tym u lekara nikdy neboli a cez prazdniny vobec nic, ani teplota ani soplik. Takze to bol len nejaky skolkarsky bacil
10. sep o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok