Pľúcne oddelenie v Podunajských Biskupiciach

somuska
23. mar 2016

Ahojte,
prosim vas ake mate skusenosti s hospitalizaciou na plucnom oddeleni v Podunajskych Biskiciach, na detskom.
Myslim tym strava, ci mate stale postel, alebo len za priplatok a na noc. Kolko je na izbe pacientov s doprovodm. Sprchy, vecka, ake su a ci su spolocne, alebo je to ako infekcene a je to na kazdej izbe?
Vopred velmi pekne dakujem za kazdu odpoved
S.

liz_lemon
23. mar 2016

postel mas stale, izby su 2 na jednu kupelnu, strava je len pre dieta, nic moc
rodic plati, tusim, ak je dieta starsie ako 3 roky, ale uz si nepamatam kolko to bolo
inak je to povazovane za infekcne odd., navstevy su len 2x do tyzdna

somuska
autor
23. mar 2016

@liz_lemon dakujem 🙂

liz_lemon
23. mar 2016

@somuska inak je to tam blbe v tom, ze musis byt stale na izbe, dieta nesmie ist ani na chodbu, co sa dost tazko realizuje, ked musis ist dietatu pre stravu, na koniec chodby...sestricky hned nadavaju, ze preco je dieta vonku, ale napr. moj ma 3 roky, a tazko mu vysvetlit, ze nesmie ist von z izby
na izbe je aspon TV

somuska
autor
24. mar 2016

@liz_lemon dakujem, tak isto je to aj na infekcnom na kramaroch, /tam som bola zavreta 4 dni, cele velkonocne sviatky pred dvoma rokmi s rocnou/ ale teraz to vyzera, ze nakoniec na to plucne ani nepojdeme, teda dufam 🙂
mala tam ist na pozorovanie, ale ja si ju doma odsledujem 🙂
v kazdom pripade dakujem za info

miroslava27
25. mar 2016

@liz_lemon ahoj da sa tam zaplatit si stravu pre doprovod?a ktore dni su navstevne?aTv je na kazdej izbe?dakujem

liz_lemon
25. mar 2016

@miroslava27 da sa tam aj strava pre doprovod, ale bolo to dost vela penazi, nepamatam sa, ale cca 8 EUR/den
TV je na kazdej izbe
inak doprovod sa nemoze striedat, ten kto tam nastupi s dietatom, tam musi byt po celu dobu hospitalizacie

janula2511
27. mar 2016

@miroslava27 a idete tam na hospitalizaciu?mi sme tam boli dva krat.len to ze nemozes byt na na chodbe.

miroslava27
28. mar 2016

Ano zajtra nastupujeme s rocnym syncekom.A neviete nahodou ci bude problem keby spal pri mne v posteli?teraz sme v Skalickej nemocnici a tu je to povolene.

miroslava27
28. mar 2016
marcelatt
28. mar 2016

moj syn tam bol hospitalizovany uz 4x, chodime tam aj na preventivne prehliadky, ja biskupice len chvalim ! strasne mile sestricky, lekari uplne super a odbornici ! strava nic moc, ale je jedlá 🙂

liz_lemon
28. mar 2016

@miroslava27 ja si myslim, ze to nebude problem

1andrea111
30. mar 2016

@marcelatt a ohľadom čoho ste boli hospitalizovaný, ako vám to pomohlo. Ja mám tiež problémy so synom neustály suchý dráždivý kašeľ, už sme pochodili veľa lekárov, boli sme aj na liečení v Smokovci, zajtra ideme detskému pluciarovi, tak uvidíme ako

marcelatt
31. mar 2016

@1andrea111 mojmu malemu ked mal necele dva roky tak plucna lekarka v trnave zanedbala zapal pluc, resp z rtg snimku na to vobec neprisla ze ma zapal pluc ... a tak sme isli inym lekarom, sem do biskupic a odvtedy tam chodime, moj maly uz mal aj cierny kasel a stale priedusky, pluca...aj sme zvazovali liecenie, ale nemame si to ako dovolit, z hladiska casu

1andrea111
31. mar 2016

@marcelatt dik. to sa vlastne jedná o Klinika detskej pneumológie a ftizeológie SZU a UNB

O nás Kontakt Ostatné
Klinika detskej pneumológie a ftizeológie LF SZU a UNB
detašované pracovisko
ŠGN Podunajské Biskupice
Krajinská 91
Bratislava
825 56
Pavilón D, prízemie a 1. posch.

tam ste boli? Na ako dlho? A kam Vás posielali na liečenie?

marcelatt
31. mar 2016

@1andrea111 ano sem chodime aj na preventivne prehliadky, liecenie sme si mohli vybrat, ale nesli sme

rebeca2
23. nov 2016

Mudr . Kuriačka , taký mladý....bol niekomu ošetrujúcim lekárom na pľúcnom oddelení v podunajských biskupiciach? dík

vybru
21. okt 2017

@rebeca2 Ahoj, vieš sa podeliť o nejakú skúsenosť s týmto dr.? 🙂

rebeca2
24. okt 2017

@vybru Mladý, arogantný, namyslený lekár.....možno mal len zlé obdobie, neviem...

bestma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trantaria
16. máj 2018

Dobrý večer žienky prosím vas 9rocnu dcérku ktorá má ísť do Podunajských chcem sa spýtať či môžem ísť snou ako doprovod či je to nejako limitované vekom ďakujem veľmi pekne za odpoveď

marmir
4. dec 2019

@trantaria prosím mám ísť teraz na hospitalizáciu so synom 8 ročným, nebol problém že si tam bola s 9 ročnou? Môj má po zápale pľúc nález na pľúcach , ale má aj svetloplachosť, musím mu do očí kvapkať a dávať mastičky, sám by to nezvládol, bývame 200km ďaleko, tak ho nechcem nechať samého, ďakujem

cuttina
27. dec 2019

@bestma MUDr. Mojzis super, aj ten Kuriacka. My sme v nenocnici bohuzial cele sviatky. Problem je, ze dcerka spi so mnou v posteli, to sa tu nikomu nepaci, ale ona by nebola v tej kovovej postielke ani chvilku. Po tych vsetkych vysetreniach a odberoch chce byt len pri mne, ved ma len 16 mesiacov ☹️Inak, za normalnu postel sa plati 10 eur, pristelok je zdarma, ale cez den musi byt zbaleny. ☹️ Jedlo pre doprovod 12.90. Sestricky a cely personal zatial zlati. 😊