Pri vyšetrení sa myká a kričí. Ako jej odobrať krv?

loren
1. jún 2009

mame 2,2 mesacnu dcerku mala by som jej ist dat odobrat krv ale dost dobre si neviem predstavit ako jej ju vezmu kedze pri ockovani ju musime dve drzat a aj tak sa myka a reve ako tur.Ona si ani do hrdla riadne neda pozriet ani popocuvat ju niekedy nieje mozne. Velmi malo je a len vybrane veci a to bieli jogurt slepaciu polievku cistu najviac toleruje v nich rezance kusok chleba s maslom a medom a maso niektore to je vsetko ziadna zelenina ziadne ovocie potrbujem dat teda zistit jej krvny obraz ci nieje anemicka nahodou popritom je dobre stavana ziadna chudulka a este umele mlieko pije tri krat v noci to je vsetko

roasha
1. jún 2009

loren neboj sa,zoberu jej,sestricka ju bude drzat,poprip.jej aj ty pomozes,a dr.zatial odoberie/aj ked nechce papat ovocie,a zeleninku,mozno budes prekvapena perfektnym KO/.a ty bud dobra mamina,a kup jej nieco bolestne. 😉 🙂

loren
autor
1. jún 2009

roasha to vies ze kupim no uz teraz mam s toho stres 😉

lulu2
1. jún 2009

loren, aj ja som bola s malym na odber krvi a tiez som sa obavala ako to zvladneme, lebo pri lekarovi sa maly sprava tak isto ako tvoja mala, ale lekar ho s mojou pomocou drzal a sestra robila odber. Tiez som mu davala robit KO lebo velmi malicko papa a stale papa to iste dookola, ale nakoniec bolo vsetko OK. Drzim palce.

danu
1. jún 2009

loren my ked sme boli v nemocnici tak ju dve sestricky drzali a aj tak jej nemohli zobrat krv co sa im metala 😅 tak nakoniec ju obalili do plachty /ako do kazajky/ jednu ruku jej nechali vonku a tak im to islo, drzim palce

loren
autor
2. jún 2009

jejda no mam sa na co tesit dakujem baby a som rada ze len moja sara nevyvadza pri doktoroch 😉

lienka55
2. jún 2009

loren,my mame niekolko odberov uz za sebou,ale tiez ma velky strach z dr. nechce si nic dat urobit.Vzdy ked mu idu brat krv tak si posadim na kolena,nozicky mu dam medzi moje kolena pevne vzopnem a nepustim.A rucicky mu drzim,mam co robit,aby som ho udrzala, vsetci byvame od krvi 😀 .
Aj moj maly malo papa,je chudy,ale tiez mame vsetky vysetrenia ok.Drzim palce!!!!! 😉