• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problémy s močovým systémom. Ste na tom rovnako?

Vsetko sa to zacalo v porodnici,den pred prepustenim.Myslela som si ze je vsetko v poriadku a bola som stastnou mamou zdraveho chlapceka.Az prisiel den D a mne sa zrutil svet.Pani doktorka mi prisla oznamit ze mojmu synovi nasli iba jednu oblicku.Ale povedala mi to takym sposobom akoby umieral a nepovedala mi ze s tym sa da normalne zit.A to nebolo vsetko dalsia diagnoza znela hypospadia=je vyvedenie moc.rury inde nez by mala byt.Ako 2.tyz.prekonal zapal tej oblicky a to uz islo o zivot.Odvtedy trpime zapalmi moc.ciest sme stale na antibiotikach.Ako 5.mes ho operovali zvacsovali mu moc.ruru lebo si mysleli ze tie zapaly su z toho.Pri vysetreniach nam nasli aj druhu oblicku ktora je bludiva ale v poriadku a funguje tak ako ma.Cakaju nas este min.2operacie tak dufam ze to dopadne co najlepsie.Mamicky ak mate deticky s podobnymi zdravot.probmlemami rada si precitam vase pribehy.
3. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka držím prsty, nech všeto dobre dopadne.MOja sestra(38ročná)má funkčnú len jednu obličku aj to nie na 100%.Tu druhu jej tiež hladali a zistilo sa , že nepracuje( prišli na to až v školskom veku).Má dve zdravé deti, musí chodiť na pravidelné kontroly na nefrologiu.Prajem veľa zdravička
3. júl 2008 o 20:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujeme pekne dufam ze uz to bude len .lebo co sme si my uz vytrpeli
3. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok