• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šiesta choroba - Exantema subitum. Skúste poradiť

15. decembra 2016 
@moon1979 moj mal teraz a najvyssiu teplotu 38.5...dva a pol dna,potom den s asi 5imi vyrazkami a vcera toto... je to siesta?
22. aug 2016 o 02:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, mate niekto skúsenosť s tým, že sa šiesta choroba vrátila ? Naša malá ju mala v júli a vyzerá, že ju má opäť. A to som si myslela /čítala som), že keď ju už raz prekonala, už ju mať nebude.
19. sep 2016 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktiz ja som niekde v diskusii raz citala, ze ju malo dietatko 2x... kedbsom hladala info vtedy ked ju mal maly...
19. sep 2016 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nas maly uz mal raz siestu chorobu, klasika horucky,potom vyrazky, teraz sa rano zobudil vyhadzany, vecer mal 39 teploty, do rana teploty presli,vyrazky ustupuju, rastu mu prve stolicky...moze to byt tiez siesta choroba?dakujem
2. nov 2016 o 09:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qtinca mojej kamošky synovia to mali 2x
2. nov 2016 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dogma11 ano ja viem,ze to moze mat viec krat,len ten priebeh,ze vyrazky a horucka az potom...nasa doktorka ma dofcu,nechce sa mi ist do cakarne k druhej,kde bude milion chorych deti...
2. nov 2016 o 11:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nam najprv diagnostikovali anginu,ale ked sa mala vyhadzala,tak atb zrusene,ze idevo 6.chorobu. Vraj v hrdle nebol hnis ale typicke herpeticke pluzgieriky.Mna ale napadli,ze malej pachlo z pusy zo zaciatku,v stadiu tych horucok. Zachytili ste aj vy nieco take? Ja som myslela ze to pachne hnis kvoli tej akoze angine.
4. nov 2016 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dogma11 tvoj maly mal to hrdielko cervene? Alebo aj s bielym? Ako si mu liecila. S atb,alebo len lokalne?
4. nov 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kolko ste po vysype nechodili vonku s krpcami? my teplotujeme uz druhy den do 39st, CRP nizke, tak cakame co bude, len treba mi chodit aj po starsieho do skolky poobede:o(
15. dec 2016 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska1 my sme mali 4 dni horucky a 3-4 dni vysyp.V den,ked sa ti vysype,uz nie je infekcny(a).
15. dec 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok