Škvŕka mu v brušku a plače. Je to Kolika?

zuza.m
11. okt 2008

mojmu malemu velmi škrka v brušku,poprdkava si a ma zachvaty plaču.trošku sa ukludni a zase je počut škrkanie v brušku po ktorom opät začne plakat.papava nutrilon mliečko,feniklovy čajik mu už nedavam.dostava kvapky sab.už do každeho papania.najskor mu pomahali a teras sa mi nezda že by mu to nejako pomohlo.mate niekto skusenosti s takymto stavom?je to kolika ????alebo ho trapi niečo ine.dnes začal asi o 18:00 a skončil o 20:00.mam mu zmenit mliečko?rozmyšlala som nad sunar.uvitam akukolvek radu už som z toho neštastna.dakujem 😢

karolinka20
31. mar 2013

Zuzi aj my mame ten isty problem js uz som vyskusala 3 mlieka a stale nic nepomaha koliku mame stale teraz mame tie kvapky SAB simplex ,ale tiez nevidim zlepsenie musime len vydrzat a dufat,ze do 3 mesiaca to zmizne malinkej tiez strasne skvrka v brusku a ma vetry tak mi jej je luto niekedy placem snou🙂 a ako ste dopadli na gastre?
@zuza.m

zuza.m
autor
31. mar 2013

no to už je doba čo som to pisala 😅 .
maly mal alergiu na bkm a intoleranciu laktozy.skončili sme aj v nemocnici koly alergickej reakcii.dostali sme špec.mlieko a prešli aj škrkanie aj bolesti. alergia na blkm mu zmizla do roka a s laktozou sme sa trapili do 3 rokov, teraz je asi rok už na normalne strave. ale brucho ho bolieva väčšinou pred kakanim ,alebo ked ma zastavene vetry.

karinka3107
20. feb 2017

@zuza.m Viem ze to je stary prispevok no my mame ten isty problem prosim co vam pomohlo a co to vlastne je s mojim babatkom😓

zuza.m
autor
24. feb 2017

@karinka3107 treba sa pytat na gastro tam vam zoberu krvicku a vysetria ci ma nejaku alergiu na mlieko.podla toho daju specialne mlieko.inak nam pomohlo masirovat brusko pupikom.rektarna rurka a sab simplex ci ako sa to pise.