• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sprengelova deformita. Máte s tým skúsenosti?

13. septembra 2016 
ma niekto s tým skusenosti?
8. nov 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš o tom napísať viac?, lebo to počujem prvýkrát
8. nov 2007 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je?
8. nov 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem presne čo to je , ale to je niečo s lopatkami to ma moje krsna
8. nov 2007 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim,ze rhb moze poriadne pomoct,len to netreba zanedbat
9. nov 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj Hanculka.Mame dietatko takisto so sprengelovou deformitou.mate aj vy?velmi rada by som o niekom vedela kto ma s tym skusenosti.
9. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danci27 • Včera o 21:11
ahojte.viem ze tato tema uz bola rozoberana ani k nicomu som sa nedopatrala.moja dcera to ma vrodene a nepoznam nikoho s touto deformitou.mate niektore aj vy tento problem ako my?
18. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee Dobry den, mam 1 rocnu dcerku a taktiez nam lekarka urcila, ze mala ma pravdepodobne Sprengelovu deformitu, chcela by som vediet nieco viac, a ako ste to liecili? cvicili ste, alebo ako ste na tom teraz?
3. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danina14 ahoj, ja som len ako admin skopirovala prispevok od @danci27 z jednej temy do tejto
3. apr 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danci 27 ahoj, chcela by som sa opytat, ako ste dopadli s Sprengelovou deformitou....
4. apr 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermana ahoj, tiez mame dievcatko, ktore ma Sprengelovu deformitu, ma 1 rocik, ale zatial sa s tym nic nerobi, mozem sa opytat ako ste to liecili a ako to dopadlo?
4. apr 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den Sprengelovu deformitu nieje mozne ako vam doktory tvrdia riesit rehabilitaciou alebo cviceniami mozno v rannom veku ked sa dieta vyvija ale velmi o tom pochybujem, ja som napriklad ziskal tuto deformitu urazom jej riesenie je vsak jedine vo vsetkych pripadoch a to:Princípom operácie je extraperiostálne uvoľnenie šľachových začiatkov, upínajúcich sa na lopatku, resekcia supraspinatnej časti lopatky a repozície lopatky do správneho postavenia.az potom mozte zacat z rehabilitaciou :slight_smile:
2. júl 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes nam zdelili že nas 6 mesacny syncek ma s najvacsou pravdepodobnostou tuto deformitu,.. byvame v čr a preto nas ortoped odporucil na konzultacie do brna s tym, že s najvacsou pravdepodobnostou pojdeme na operaciu,... boli ste vy alebo vase deti s touto defomitou na operacii? ako vam pomohla?
27. aug 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee môj syn 4,5 má tiež sprengla. Doteraz len Zlahka cvicenie, plavanie,... Nic intenzivne. Práve riešime, co ďalej. Denne sanatorium, vodoliecba, kúpele? Operacia zatial nebola odporucana. V slovencine Nie su Ziadne informacie. Možno ti pomôžu skúsenosti ludi z experienceproject. Com.
13. jan 2016 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@espeo ahoj, ja som len ako admin skopirovala prispevok od @danci27 z jednej temy do tejto
14. jan 2016 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cptprice chcela by som sa opytat ako to prebiehalo po operacii? dcerka je po operacii,stav sa urcite zlepsil,ale ma este poskracovane svaliky, myslite ze sa to da rehabilitaciami do poriadku?
14. aug 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danduka1 Ahoj. Tak z tvojho stroheho prispevku to vyzera dobre. Ja by som sa chcela spytat, ako to prebiehalo pred operaciou, kde ste boli, kto to robil? Takmer ziadni ludia, ktori s tym maju prakticke skusenosti.
13. sep 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok