Stopy krvi v moči u bábätka. Čo to znamená?

ejusaaa
29. jún 2009

Ahojte,dnes sme boli na poradni,mali sme doniest moc a ukatalo sa,ze maly ma stopy krvi v moci,dost ma to vyplasilo,co to moze znamenat?Ze ma nieco s oblickami? 😲 Mame doniest este raz moc a ze uvidi sa..mali ste to niekto? 😲 😔 Doktorka vravela,ze to bud nemusi znamenat nic,alebo ze prechladnuty,co u neho vylucila,lebo ma len 5 mesiacov,ze to byva u vecsich ked na zemi sedia a tak..tak co to moze byt?

miskachrumka
29. jún 2009

ano aj kamoska ma maleho a tiez to mal a bol dost nachladnuty ale nemusi to byt 100% to iste

ejusaaa
autor
29. jún 2009

Ajoj,lenze maly nebol prechladnuty vobec..tak neviem..vdaka..

ejusaaa
autor
29. jún 2009

Halooooooo,nikto nemal taky pripad? 😖

chelsee
29. jún 2009

ahoj neviem ci to je to iste, ale ja som bola vo stvrtok u lekara a tiez mi nasiel krv v moci a zevraj ked najdu krv v moci znamena to ze v tele je infekcia...dal mi na to antibiotika, lebo ma strasne palilo pri cikani

ejusaaa
autor
29. jún 2009

Tak ktovie,mozno aj on ma nejaku infekciu..ale z coho to moze mat?Ale jemu nevidno v cike krv,Tebe ano?

chelsee
29. jún 2009

nebolo mi vidno urcite bo ked som sa vycikala do skumavky u lekara na zachode som to studovala ci tam nieco neuvidim a nevidela som tam vobec nic volnym okom az tym papierikom co do toho namocil to zistil, ale tvaril sa ze to neni nieco strasne aj ked to poslal na rozbor, mozno aj tvojho maleho pali pri cikani len to chudiatko nevie povedat...a z coho to moze byt neviem ani ja, nedala vam lekarka na to nic? neviem ci moze pit urologicky caj na to je este asi maly

ejusaaa
autor
29. jún 2009

MMm,tak to bude mat nieco podobne ako Ty...ktovie,posledne dni je taky umrncanejsi,hadam ho to len nepali...ja neviem..nic nepovedalala a ani nic nedala,lebo zajtra mame este raz doniest a ze potom uvidi..iste bude musiet nejake lieky alebo kvapky alebo co 😔

maja5
29. jún 2009

ahoj ejusaaa my sme mali rovnaký problém mali sme krv v moči a bolo to od preťahovania kožičky odvtedy to nerobíme prísne nám to zakázali. celého pipíka mal červeného a jeden doktor mi poradil aby som mu ho namáčala v repíkovom odvare a pomohlo to na druhý den už nič nebolo. tak to môžete mať aj toho. 😉

lenka138
29. jún 2009

my sme to mali. Na plienke sme našli kúsok krvičky, odobrali sme moč do skúmavky a išli s tým k doktorovi, hneď nám to dali na rozbor a ten bol v poriadku i keď stopy krvičky tam zistené boli, nakoniec to dr. uzavrela tým, že to boli ureáty a že to mohlo byť z dehydratácie.
Je zaujímavé, že vás hneď neposlala na ďalší rozbor, kde by sa ukázalo, či tam nie je aj niečo iné

ejusaaa
autor
29. jún 2009

Dakujem baby,Majka ale my mu s koztickou este nic nerobime,tak by to s toho nemalo byt,ale Lenka ze by fakt z dehydratacie?Lebo nas maly pije,tak to by este celkom dobre bolo ze z toho,lebo ja sa bojim horsich veci..a potom ked Jurkovi neskor brali uz to nemal?My zajtra berieme a posle asi na rozbor..

moni83
30. jún 2009

Ahoj ejusaaa ja stým chodím k lekárom už 22 rokov začalo sa mi to stým,že som nemala vyliečené obyčajné prechladnutia a tak sa tá krv v moči objavila raz ročne chodím na kontrolu na nefrológiu vtedy jeden deň zbieram 24 hodín moč a potom to tam beriem na rozbor. Naštastie už teraz tie hladiny nemám také vysoké ako keď som bola mladšia . Tieto problémy by som vôbec nemusela mať ak by vtedy detská lekárka okamžite predpísala potrebné lieky (antibiotiká) . Dokonca potom som už mala aj v karte napísané ,že pri prechladnutí potrebujem antibiotiká na preliečenie ale detská lek. si to ani vtedy nevšímala a až keď som mala veľmi vysoké teploty som ich dostala 😠 . Ale ako ti baby píšu vyššie nemusí to znamenať nič. Fakt je tým spúšťačom to prechladnutie takže ak neprechladol nemáš sa čoho báť. Držím vám palce.

ejusaaa
autor
30. jún 2009

Ak´joj Moni,tak Ty sa uz takto dlho s tym trapis..zajtra mu bereme ten moc,no uvidime,ale nebol prechladnuty,az este ked sa narodil mal sopliky,ale to mal len mesiac,to asi nie nie?Ale nemoze to byt nic s ockovanim co mal pred meiacom?

moni83
30. jún 2009

ejusaaa podla mna to ockovanie nieje na vine. ale sama uvidis ake bude mat vysledky. a vpodstate to trapenie nieje lebo nikdy ma nic nebolelo nemusim brat lieky a nebola som stym hospitalizovana. len tie kontroli skoro tak ako chodis preventivne k zubarovy 🙂 to je ale prirovnanie co? 😉

motilyk
7. máj 2016

ahoj mala mala stim mala problemy cely minuly rok ras infekcia v moci raz krv moci seliake visetrenia boli a zevraj to bolo preto ze nemala pravidelnu stolicu