Strojček na srdci u dieťaťa

alisiarose
23. nov 2017

Ahojte. Chcela by som sa informovat, poznate nejake dieta ktore ma strojcek na srdci? Dcerka ma kompletny AV blok, preto to bude pre nu nevyhnutne v buducnosti. Zatial doktor chce este pockat, preto ma zaujima ci sa s tym niekto stretol niekedy. Dakujem.

buba_3
7. jan 2018

Ahoj..... sice nemame strojcek, ale syn 8r. ma tiez AV blokadu 1.st. Chcem sa opytat, ako sa u vas prejavuje 3.stupen? Syn nema ziadne obmedzenia, sportuje. Prejavuje sa u neho len pocas spanku, aspon tak nam to vzdy ukaze Holter. Len som zvedava co nas caka, ak sa nedajboze pohorsi stav....

alisiarose
autor
7. jan 2018

@buba_3 Ahoj, my sme zacali dnes blokadou 2 stupna ked mala nas 2roky, teraz ma 6 a kompletu blokadu, je unavenejsia a spomalenejsia, ako jej dvojicka, vraj musime cakat ako jej to pojde v skole, ako sa jej bude ucit, :( jasne holter ukazuje, v noci tep 30, a tie pauzy...

karina0523
18. mar 2018

Ahojte ja som 33tt+5 mne teraz to zistili pri maleho blokada 3 stupna.Teraz som v BA na Kramare,dostanem lieky.To vam zistili pocas tehotenstva,alebo iba potom????Dakujem za odpoved

alisiarose
autor
19. mar 2018

Dobry den, ked sa dietatu vytvori blokada este v brusku, je to komplikovanejsie, ako ked to ziska pocas zivota. Nasa Tamarka, mala do 1-2 rokov vsetko v poriadku. Myslim ze sa k tomu pripisalo ockovanie. Pretoze zrazu sa objavila blokada, co nie je zvycajne. Len sa modlime aby vydrzala aspon do 15 rokov bez strojceka, lebo potom sa davaju len take male cipiky ako kardiostimulator, Drzim palce, nech je vase bebe v poriadku.

karina0523
19. mar 2018

Dakujem

karina0523
19. mar 2018

Držim palce aj vàm😊