Sú tu rodičia, čo zažili operáciu srdiečka ich dieťaťa?

zvedavamt
7. nov 2008

hľadám rodičov, kt prežili operáciu srdiečka svojho dieťatka

orbittka
5. apr 2013

prekonali sme v 6tom mesiaci operaciu srdiečka, a poškodili nám branicu... mala bola na lôžku 6 týždnov, museli sme ju učiť vsetko odznova... bolo to to najhoršie čo somkedy v živote videla zažila..

terinafe
12. apr 2013

náš Dávid má za sebou 3 operácie...narodil sa s viacerými vadami srdca...najťažšia najhlavnejšia diagnoza je hypoplastický ľavokomorový syndróm...je to veľký bojovník a všetky operácie zvládol.

elizaeliza
16. jún 2013

Ahojte kocky moja babika ma dysritmiu..viete mi k tomu daco viac povedat...na nete je toho malo.....som v 30 tyzdni...

sima22290
9. okt 2016

Ahojte dievčatá, aj my máme po operácii srdiečka. Chcem sa vás opýtať ako sa ranka hojila, najmä u tých väčších detí, čo už neposedia. Môj má 15mesiacov a mám pocit, že mu to troška puchne, je to ok? Operovaný bol 28.9.2016. On je strašný šinter, všade lieta ako drak a neviem ho ukľudniť. ☹

6699333
9. okt 2016

@zvedavamt ahoj mojej sestre synovi operovali srdiečko keď mal 2tyzdne moc sme sa všetci báli ale mysleli sme na to najlepšie neboj bude pod dozorom skvelých odbornikov

dadilienka
9. okt 2016

@zvedavamt našu dcérku operovali v aprili, mala vtedy rok aj pol - mala medzikomorový defekt a zuzenu plucnicu. boli sme tri tyzdne v nemocnici lebo sa jej nechceli zastavit vypotky - musela mat kvoli tomu dietu potom aj doma este mesiac. ale doktori su tam dobri, primar je perfektny - zbytocne s prepustanim nezdrzuje. na psychiku je to dost narocne - ale manzel moze by v podstate bez obmedzenia pri vas

sayana12
12. mar 2019

@atlaska môžem sa spýtať ktoré dierky sa môžu zrast?