Vyšetrenie v endokrinologickom ústave. Ako prebieha?

janulap
19. aug 2009

maminky,boli ste niekto s dietatkom na vysetreni v Lubochni koli jeho rastu?Nas to v oktobri caka,a rada by som vedela,ako to prebieha. 😉

strunka
20. aug 2009

Ahojcek Janulap,
ako prebieha vysetrenie dietatka v lubochni neviem, ale ja tam chodim so stitnou zlazou a maju to tam dobre zorganizovane, hned rano sa do 8 berie krv, potom sa ide k lekarovi, ked treba naordinuje dalsie vysetrenia, maju tam svoje sona, robia punkcie... vsetko je skoro na jednom mieste avysledky z krvy su hned okolo obeda kedy sa ide k lekarovi druhykrat a on uz ma vsetky vysledky co potreboval (okrem vsledkov napr. puncie) a nariadi podla nich liecbu. ja osobne som velmi spokojna , su tam mili ludia 🙂

andulkau
20. aug 2009

Ahoj aj ja sa pridavam ako strunka.Ja tam chodievam tiez zo sebou.Ale podla mna to je skoro taky isty postup u deti ,ako u dospelych mozno este lepsie. 🙂
Janulap a co je tvojmu dietatku je moc vysoke alebo nizke na svoj vek?

janulap
autor
21. aug 2009

andulkau...Emka ma 5,5roka a meria 106cm.nasej endokrinologicke sa zda nizzsia....a tiez ma znizenu cinnost stitnej zlazy....ale do Lubochne ideme koli tej vyske 😒

andulkau
21. aug 2009

Janalup, tak zelam ,aby ste to mali v poriadku. 🙂 .

janulap
autor
21. aug 2009

andulkau,dakujem.urcite sa potom ozvem,bud s apochvalime,ze sme vporiakdu,alebo sa opat postazujem,vyplacem 😒

jolinka
23. aug 2009

janulap, takich je nas takych viac s malymi detickami ak je to pre teba utecha, moje obidve dievcatka mam malicke, starsia ma za par dni 5 rokov a meria 102 centi, mladsia je este mensia v oktobri ma 3 roky a ledva 87 centimetrov. My rodicia sme tiez velmi nizki.

Jana

janulap
autor
23. aug 2009

Jolink,dakujem za podporu 😉 Mna to ani netrapi,pretoze viem,ze moje baby nikdy 170cm mat nebudu,ale ak budu mat,ako ja 160cm,tak je to podla mna ok....len dr.stale vravi,ze je nizka 😠 😠 mas tiez medzi babami 2rocny rozdiel?Ja ano,a tiez ta mladsia je este drobnejsia,chudsia,ako starsia.Bude mat 3,5roka a meria 96cm a vazi 13kg....oproti Emke v jej veku je chrustik 🙂

andulkau
23. aug 2009

JAnulap jaj ,tak potom je to o.k Mala je potom podla mna v poriiadku.Nema byt pokom velka.

Moja mala je zas po mne.Ja mam 176 a mala ma 22 mesiacov a uz ma 91,5 14 kil.
Neboj bude to dobre.Drzim palce.

jolinka
23. aug 2009

janulap, ano mam rozdiel 2 roky a 1 mesiac medzi dievcatami. Inak moja starsia mala 96 na 4 roky, takze ste nas predbehli, vy , vy jedni 😉

Este mame chlapceka 8 mesacneho ten ma teraz 70 cm, ako baby na rok.