• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za koľko sa napraví chudokrvnosť u dojčaťa?

17. septembra 2014 
@bob007 ahoj.boli sme na tej hematologii.a mame uz aj vysledky.chyba mu vitamin B12.tento tyzden ideme na poradnu,este sa porozpravam s dr,a budem mudrejsia,co vsetko vysledky znamenaju...maly ma 9mes.
a tvoj maly preco dostal transfuziu,to ste boli v nemocnici?
21. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge Ano, transfuziu dostal v nemocnici, na druhý deň skontrolovali krvný obraz a išli sme domov. Bude mať 2 mesiace, on má hemolitickú chorobu novorodenca, teda od narodenia mu protilátky, ktoré získal odo mňa počas tehotenstva napádajú červemé krvinky. Vraj sa to upraví do 3 mesiacov života novorodenca. Takže ešte mesiac a verím, že bude v poriadku. Ako zistili, že tvojmu chýba vitamin B12? Robili nejaké testy? Držím vám palce, nech je čím skôr v poriadku.
27. apr 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge
@bob007 ahojte, citam tu o vasich detickach a ich anemii, sme na tom rovnako, nas ma tiez malo hemoglobinu, doktorka povedala, ze akokeby niekde stracal krv, berieme pyridoxin 2x denne pol tabletky zatial. ako ste na tom teraz vy? ake vysetrenia vam robili? dakujem velmi pekne za odpovede
12. mar 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri anemii vyborne pomaha cucoriedkovy sirup narosan od firmy just, moze sa uzivat aj u malych deticiek..
17. mar 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkabene ake mate hodnoty hemoglobinu?Uz ste boli s tym u lekara?My dnes ideme na interne :frowning2:
24. apr 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mravvcek to netusim teraz, nemam pri sebe vysledky a nepamatam si ake boli po poslednom odbere... ale hodnoty sa zlepsili po podavani kyseliny listovej a pyridoxinu. :slight_smile:
24. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina46 Prosim Ta kolko krat denne si davala tych 8kv?plus cebion tiez?vsetko namiesat spolu na lyzicke a podavat po kojeni alebo pred? diik
24. jan 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hodula je mi luto, uz si to vobec nepamatam :(
24. jan 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hodula Ja ak mozem poradit na anemiu co mam ja skusenost je cucoriedkový narosan od firmi just a uz po prvom sirupe som si ista zlepšenia Kamoška mala velke problémi zo synom a po uziti jedneho narosanu sa vysledky velmi zlepšili A aj v tehotenstve mozem odporucit vlastna skusenost :slight_smile:
2. mar 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ake maju byt prosim hodnoty železa u deti?
15. sep 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka82 120 je ok
17. sep 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca283 my sme mali 93
17. sep 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz je malo my sme mali tiež okolo 95 a bolo povedane ze je to malo aby sme nieco davali Ta sme davali čučoriedkový narosan a uz je dobre :grinning:
17. sep 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok