• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zápal obličiek. Čo je dobré ako prevencia?

Ahojte maminy, prosim vas, boli ste niekto taki, ze ste neboli v nemocnici so zapalom obliciek? Moja mala ma len 1 rok a 3 mesiace... a v moci mala hodnotu cervenych krviniek 300... dakujem za kazde info. :pensive:
14. okt 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danu
@danu ahoj mozes mi poradit ja mam ties sinceka choreho sinceka ma 3 rokov a teras v maji zacal opuchat a sme otali v nemocnici z oblickami bral famotidin,enap,a prednison bral ich v nemocnici a opuchy ostupili po 10dnoch nas pustili domov a teras po 2mesiacoch opuchol velmi sme isly na pohotovost tak nam povedal doktor nech mu davame vecju davku prednison ale opuchy nezmisly neverim doktorom a si myslim ze berie zle tabletky
12. aug 2016 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah1 ahoj mi sme tiez od utorka v ndmocnici... mame 3.5mesiaca a zapal obliciek... dnes ma pos.krat antibiotika do zili robili mu vysetrenie s krvi a mocu tak cakamr... papame pekne a horucku uz dva dni nemame... myslis ze budu testy ok?
18. nov 2016 o 09:10  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah1 ahoj mi sme tiez od utorka v ndmocnici... mame 3.5mesiaca a zapal obliciek... dnes ma pos.krat antibiotika do zili robili mu vysetrenie s krvi a mocu tak cakamr... papame pekne a horucku uz dva dni nemame... myslis ze budu testy ok?
@deborah1
18. nov 2016 o 09:12  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja už som na prášky. Za posledné dva roky som bola do staršou dcérou 5x v nemocnici s týmto. Prešli sme na Kramáre, lebo som chcela asi iba z vnútorného pocitu chcela zmenu, že bude lepšie. Keď mala 5 rokov, dostala vysoké teploty cca 40 stupňov, vracanie a triaška. Nemocnica, zistená nejaká baktéria, infuzky a tak, doliečenie sme nemali po ATB, tak sme sa po 2 mesiacoch vrátili s tými istými príznakmi. A potom v decembri a potom o rok v decembri. Už sme si prešli gynekológiou, emdokrinologiou, ocnou a stále nevieme kde je spúšťač. Nemôže nachladnut!!! Však nemôže chodiť do júla v snehuliach a pančuchách. Posmešky od deti sme už zažili, ale ako nadobudnúť znovu imunitu? Teraz pred veľkou nocou sme to zachytili včas a zostali sme iba na biseptole, neprešli dva týždne od douzivania a už ma zasa teploty. Urinal sirup užíva, denná dávka vody je cca 1,5 l a skôr viac ako menej...nemáte niekto skúsenosť alebo niekoho, kto si niečim podobným prešiel? Nikdy ju nič neboli, ani pri cikani... a vždy to bol zápal ... akákoľvek rada a budem max vďačná :slight_smile:
1. máj o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok