Dvojročnému synčekovi začalo utekať oko

erika123455
25. mar 2020

Dobrh vecer chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosť .. mam synceka ktorý sa mi narodil v 28tt .. tento rok v aprily bude mat dva roky a posledne dva mesiace mu zacalo utekat jedno oko .. a boli sme objednany do bratislavy na očne lenze ked je teraz ten korona virus tak sa nam to zrusilo ale bojim sa pretoze to lavé oko mu zacalo utekat tak sa mu pred 2 dnami na tej strasne na hlavicke pri oku a ide mj to az to líčko za mu vyrazili von žili chcem.sa opytat ma stym niekto skusenost ???

erika123455
autor
25. mar 2020

A odvtedy ako mu zacalo utekat oko tak mi padá aj ked stoji padne mi ako keby sa mu hlavicka tocila

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika123455
autor
25. mar 2020

Volala som jej a povedala ze si mam zavolat do trencina a tam.ma odbili ze maju len akutne stavy tak fakt neviem co mam robit

nini1010
25. mar 2020

Asi by som v takomto pripade nastojila na vysetreni.Zachadzajuce ocko nie je akutny stav,ale ak pri tom aj pada z noh tak to nemusi byt len tak.

caray
25. mar 2020

@erika123455 ak to má súvis tak to treba poriešiť čo najskôr. Prípadne by som skúsila aj nejakú súkromnú ambulanciu v tejto situácii. Sestre utekalo oko necelé tri roky mala keď si to naši všimli a dosť rýchlo sa to zhoršovalo. Ale veľa je to o cvičení toho oka a ono to bude dobré. Ale s tým padaním to sa mi nepáči, aby to nebolo aj niečo nervové :/

erika123455
autor
25. mar 2020

No sak ano a hlavne sa bojim preco mu vyšli žili von a to ma len pri tom oku ktore mu uteká

leeo
25. mar 2020

Tu ide skor o neurologicky problem podla mna. Musis trvat na okamzitom vysetreni

erin3
25. mar 2020

@erika123455 prosím ťa, čím skôr choď na neurologické vyšetrenie! Nedaj sa odbiť, môže to byť aj niečom vážne.... píšem z vlastnej skúsenosti.

erika123455
autor
25. mar 2020

Dakujem za rady .. urcite budem volat mojej pediatricke a nedam sa odbiť lebo sa fakt bojim

beatik3
26. mar 2020

Ja by som to teda poriesila cim skor, lebo podla toho co pises, tak to nie je len tak, ze mu len ocko uteka ale ma viacero inych problemov. Podla mna ak jej to vsetko povies, tak vas objedna na vysetrenie. Pochybujem ze by ho nechali len tak