5 mesačné bábo má 3 dni teplotu

dadka28
3. feb 2013

ahojte
prosím poraďťe..som veľmi zúfalá...malý má 5mesiacov,od štvrtka noci má teploty-začal od 39,3 ,teraz má zvýšenú 37,7..kašle a veľmi hlienil-teraz už je to troška menej.V piatok sme boli u dr,robila crp,vyšlo v poriadku.Ale dnes celý deň je umrnčany,chce viacmenej spať,nie je kludný,skoro vobec sa neusmieva,len s veľkou námahou sa usmeje,možno 4x ked sa zasmial,pritom včera bol už taký zlatý,tešil sa smial...a dnes mi pripadá proste uplne iný..neviem či to mám pripisovať,že málo má za posl.dni odspinkané,že je unavený,už prikrmujem-nechce papať veľmi,mliečko ešte celkom vypije a večer troška kašičky.sme na mucosolvane,stoptusine a fenistile..bojím sa a nechcem si zbytočne namýšľať,poprosím o vaše názory,veľmi mi pomožete-lámem si hlavu a desím sa..nevládze ani sa za rúčky dvihnúť,hlavičku nedvihne...padá mu...ale zas keď ho nosíme po rukách tak drží pevne...snáď to bude len z únavy...

svetlusska
6. feb 2013

@dadka28 moze byt ze ho pobolieva brusko alebo je otapeny z antibiotik...neboj ono to prejde, moj cez den toho tiez vela nevypil..ono sa ti to upravi,,,len mu davaj nejake tekutiny aby nebol dehydrovany

aadulik2110
7. feb 2013

@dadka28 to je fajn, že je vám už lepšie, aj malý menej jedol.... zjedol mi len 5-6lyžičiek, ale zasa viac papal MM. Aj my sme už na tom lepšie, kašlík nám skoro zmizol, trošku sme ešte zachraptený, ale už je fajn.

dadka28
autor
7. feb 2013

@burina4
@kvieta
@svetlusska
@koniarova
@aadulik2110
@klodyka76
žienky moje,tak sme viacmenej oukej...som taka stastna...ved ja uz som bola jednou nohou v nemocnici,a ked si predstavim ze teraz by sme tam lezali aj 3dni...tak ma teraz hlava bolí.maly sice pije mliecko...ale max 90ml...alebo 60ml...snad sa do toho dostane ze vypije viac...ale zaklad ze aspon vypije...uz aj ja si mozem vydychnut,lebo som bola total hotova...ani som vam nespominala ze som bola v chripke,39 teploty,kaslem jak tuberak-uz som odpadavala od vycerpania..aj popri malom,lebo v noci vkuse hore som bola tych 6dni co horuckoval...schudli sme obaja...len toto ze ja to mam hned naspat...ja chudnem vtedy ked sa trapim...ta dik -neprosim 😉 😉 😉

dadka28
autor
7. feb 2013

@aadulik2110 super ze uz nemate kasel...joooj nech idu prec vsetky tie virusy...

kvieta
7. feb 2013

@dadka28 No super🙂 stále som pozerala, či si niečo nepridala, ako ste na tom. Malý nabehne na normálne pitie mliečka, nemaj strach. Ja viem, čo sú teploty, preto chápem Tvoje obavy. Zapamätaj si, čo mu na teploty zabralo, pri ich znižovaní, aký postup. Pre istotu. Ty si už tiež OK? Tie Tvoje kilečká dole - no neviem, koľko vážiš, ale určite Ti za nimi až tak smutno nebude😀 Tak držte sa🙂 Pozdravujem.

svetlusska
7. feb 2013

@dadka28 ahoj tak aspon ze sa vam trocha polavilo, dufam ze coskoro vyzdrraviete, budem drzat prsteky 🙂

dadka28
autor
7. feb 2013

@kvieta na tie teploty zabrali len atb...ziaden nurofen atd nepomahal...este ze sa aspon zistila pricina-to usko..ja som oukej,ak deti su oukej 😉 😉 😉 to asi my vsetky nie..xi xi
joooj uz mam konecne naladicku..
a tie kila,neriesim...sice mam nej.tu nadvahu,ale nemam cas to riesit,snad do leta sa dajak urobi...len toto ze na mna sa hned naspat nalepi,pokial si nedam pozor.. 😉 😉 😉
@svetlusska dakujem krasne...ste zlate kocky

ekinkala
8. feb 2013

teraz je velke chripkove obdobie su barzjake prasacie chripky ty mas este velmi male babenko ak ma teplotu dlhsie ako 4 dni tak to ok neni urcite a hlavne tecakat pri takom malom babenku moze aj jeden den spravit vela

ekinkala
8. feb 2013

teraz je velke chripkove obdobie su barzjake prasacie chripky ty mas este velmi male babenko ak ma teplotu dlhsie ako 4 dni tak to ok neni urcite a hlavne tecakat pri takom malom babenku moze aj jeden den spravit vela mal by pit vela vodicky a ak mu necguti voda tak mu daj kludne detsky cajik trochu prisladeny ale to len v pripade ak by nechcel pit a pitim myslim to ze sa nenapijr raz za 3 hodiny ale kazdu chvilku mu davaj pit pit pit to je velmi dolezite pri takychto teplotach u takeho maleho babenka

klodyka76
8. feb 2013

To je super...som rada že už sa malému polepšilo 🙂