8 mesačný sa v noci často budí. Môžu to byť zúbky?

dagmarka12345
3. mar 2012

synček má 8 mes. a už dva mesiace sa mi v noci často budí.....aj 6-8. dovtedy sa mi budieval 2 krát. môžu to byť zúbky trvá to tak dlho? ešte sa chcem opýtať že či keď dáte na večer kašu tak dávate v noci ešte aj mliečko? a ak áno tak kolko. ja ho ešte kojím tak nemám predstavu kolko asi tak v noci ešte vypije. v noci ho ešte 3 krát kojím....

jespera
3. mar 2012

- to preco sa ti budi moze mat hocijaku pricinu - mozu to byt zubky, na dasnach nevidno nic? cervene - opuchnute? Pokial kojis v noci - tak ho nakoj a hotovo, hlavne nech kludne spi...Mne moja slecna tiez tak vymyslala - skusala som vsetko, vyvysenu polohu, inu perinku....hocico a nakoniec pomohlo ine pyzamo, v tom co spala jej bolo akurat - dala som jej o dve velkosti vacsie...a zazrak sa stal, zrazu spala dobre, vyzerala v nom ako vodnik, ale asi ju nic netahalo a spalo sa jej dobre....musis skusat, alebo je to len obdobie ktore prejde...

nika1987
3. mar 2012

aj moj simon sa casto v noci budi posledne dni...idu mu zubky...a ano davam vecer kasu a jasne po dvoch hodinach kojim🙂