Aké sú najlepšie plienky na noc?

lulistek
11. nov 2013

ahojte,
odkedy je vonku chladnejšie, malinká má vždy precikanú plienku nadránom ( aj keď je napr. o 23tej hore a vymením, tak o tej 5tej je znova precikaná ). všetko má mokré a nato sa aj budí. Používame Tesco plienky zelené. Pampersky zelené nemôžme kedže malej sa vždy vyhádže riťula. Babylove nature tiež preciká, obyč. babylove nás režú. Pampers premium sú dosť drahé a 4 sa mi zdajú moc parfumované nato, že sú akože sensitive. Poraďte prosím aké plienky sú naj, aj keď sme už veľa vyskúšali, snáď tu je ešte nejaká možnosť.

VEĽKÁ VĎAKA 🙂

lenulice
11. nov 2013

Ahoj, a Pampersky z Rakouska jste nezkouseli? Jsou jiny nez ty nase.

linda20111
11. nov 2013

@lulistek Sice si pisala ze Pampers premium care su pridrahe, no ak ich budes davat len na noc a cez den nieco ine co pouzivate tak sa to da.... Ja nedam na Pampersky dopustit, ale nedavno sme skusili aj plienky Touyours z Lidla a su celkom dobre, cenovo velmi vyhodne - kupili sme to vacsie balenie - velkost 4 a je tam 5Okusov. Tie zvyknem striedat s pamperskami 🙂

barbora59
11. nov 2013

Ahoj my používame zelene Pampers cez deň a Premium Pampers na noc. Ale poviem ti že dnes ráno bol taký precikany, pyzamo mokré vrch aj spodok aj plachta🙂 a to vnoci ani nepil .Pokial ho neprebalim okolo polnoci ked idem spať ja , tak vo väčšine je ráno precikany.

jul11
11. nov 2013

@lulistek pouzivame hlavne Babylove,aj tie sem tam precika.Pampersky precika stale.Ale nasa aj vela pije,je to taka mala cierna diera na vodu. Inak co takto skusit vacsiu velkost? Vahovo mi sedela na danu velkost,ale sa precikavala.Dala som vacsiu a bolo to ok.

matozazzo
11. nov 2013

ahoj, na noc davaj o cislo vacsie ;) my ked sme bezne nosili velkost 4, na noc sli 4+ babylove alebo 5 tesco. Z mojich skusenosti viac sedeli malej babylovky, pekne okolo noziciek, okolo dupky upravit, ze aj ked sa vrti, nepremoknu. Inak my sme vzdy nosili o cislo vacsie, napr. ak bola velkost 7-13 kg, ked mala 10, vzdy uz prepisala...

betuska22
11. nov 2013

aj moja pampersky precika ...mam na to nervy bo drahe plienky a kazdu noc je celaaa mokra :-/ teraz som kupila v lidli tak uvidim ake budu ale pampers sa veeelmi pokazili ☹

zdenus11
11. nov 2013

ahojte, moje deti precikali cez noc, no a niekedy aj cez deň len pampersky, iné nie. A to som ich vyskúšala naozaj kopu..Happy, Tourjours, plienky z Kauflandu, Tesco,Huggies.....pampers už nikdy viac, nestoja za tú cenu, dcérka sa mi po nich naviac aj vyhádzala, takže som s nimi skončila. Hocijaké sú lepšie.

radka0
11. nov 2013

my pouzivame pampersky zelene,a pije aj mlieko v noci a sem tam aj caj,stalo sa 3-5x ze sa precikala,ale ked sa prebudi v noci tak ju niekedy prebalim,podla toho aka je plienka nacikana

nativanativa
11. nov 2013

my pouzivame tiez hocijake plienky - nikdy sa nastastie nevyhadzal , ale po noci mame asi dvojtonovu plienku , takze neviem ci ti poradim , ktore su naj .....

22beba
11. nov 2013

hoci ktore zaleži podla toho či to babu vadi alebo nie ... aj drahu pampersku dieta precia ak vela pije ... plienka by mala vydržat tých osem hodin ale ak nemas istotu tak sa vnoci zobuť a prebal .. ja ked som nemala peniazky tak som kupila obyčajne tie biele teskove a radsej som sa zobudila a mala som klud 🙂

m_ij_ka
11. nov 2013

my používame tesco plienky , ja som s nimi spokojná, hlavne dcérka nie je vyhádzaná ako z pampersiek, tie sú otrasné.

lulistek
autor
11. nov 2013

@jul11 malinka ma 7,5kg a myslim ze vahova kategoria 7-18kg je ok, vacsia by bola moc si myslim

kokorunecka
11. nov 2013

Inak, aj teraz čo sú nové Tesco Love Baby či jak sa volajú - porovnateľné s Pampers, ak tie nechceš/nemôžte mať...

bocianikcom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
11. nov 2013

@lulistek ajlepsie plienky su pampers a najlepsie pampers su premium care. nic lepsie u nas neexistuje. ked je dieta take precikane, neni mu zima v noci?

lulistek
autor
11. nov 2013

@stanislavao nie, nie je mu zima.

lulistek
autor
11. nov 2013

@kokorunecka ano viem tie pouzivame su super, ale precika ich v noci

mata128
11. nov 2013

Fixies...

kokorunecka
11. nov 2013

@lulistek Jáááj... Tak potom neviem.. Lidlové si neskúšala?

lulistek
autor
11. nov 2013

@kokorunecka mala som toujours take s palmou na plienocke ale zdali sa mi nejake moc tenke

zuzanka7834
11. nov 2013

@lulistek nam celu noc vydrzia jedine huggies super dry, ale uz ich zohnat iba na niektorych miestach...

lulistek
autor
11. nov 2013

@zuzanka7834 ahoj, dakujem, tie by som vyskusala.. a kde ich mavaju? su aj pre kategoriu od 7kg? dakujem ;)

simcab
11. nov 2013

aj u nás vyhrávajú na noc pampers premium care, cez deň rôzne - zelené pampers, z lidla..

bella77
11. nov 2013

naša precikala aj pampersky :( začala som dávať huggies tie proti pretečeniu a neprecikala ani raz...takže ja som za hugiies..a teraz idem skusiť aj bella happy proti pretečeniu...lebo tie huggies su vypredané všade čo som pozerala... :(

zuzanka7834
11. nov 2013

@lulistek oni maju velkosti hadam po 5, ale tento rok prestali predavat huggies na slovensku, tak najdes uz iba stare zasoby, musis hladat v drogerkach, u nas ich mali donedavna aj v tescu, ale uz po nich nie je ani chyru ani slychu.

jul11
11. nov 2013

@lulistek tak pri tej vahe by som skor dala mensie.nasa prechadzala na vacsie,az ked mala tak cca 2kg viac ako dolna hranica.ale je to individualne,zalezi aj od velkosti.neostane ti nic ine ako skusat,skusat,skusat,... Vela zdaru

kokorunecka
12. nov 2013

@lulistek Tak ešte vyskúšaj Bella Happy či jak sa volajú.

andrejka1978
12. nov 2013

ja som poskusala tiez kadeco a jedine co neprecika je Bella Happy.

migely
3. feb 2014

my používame slep & play zatial sa nám malá ešte neprecikala

patka133
18. sep 2020

,cxxxc,xx,cca