Ako dlho dietovať po viróze? Kedy opäť začať s mliečkom?

latita
7. apr 2008

ahojte, neviete mi poradit dokedy musim davat dietu po crevnej viroze, dostal ju pred pred piatymi dnami a dnes uz nehnackoval? a kedy mliecko?
dik

lindda
7. apr 2008

ahoj my sme teiz na dietke mame kakcku ale neviem, ze ci chripky uz v stredu budu vysledky z kultivacie. Ale ja davam od prveho dna rano normalne mlieko iba ze nie v normalnej vode ale ryzoveho vyvaru. Dnes to mame 6 den a uz sme dnes nekakckovali. Ale uz pomalicky zacnem nabiehat na normalnu stravu. Tebe kolko Hugo schudol? My vyse 2 kil ☹

bystricanka
7. apr 2008

ahojte...aj my sme mali hnačku.Dnes je posledný den diéty - takže 5.ty. Len mlieko som mu dávala aj ráno aj večer, lebo on už bez toho nevie ani existovať ☹ Viem, že sa to nemá, ale čo som mala robiť, ked malý plakal až sa zachádzal, kým mlieko nedostal? 😖

lindda
7. apr 2008

bystricanka mne lekarka povedala, ze mu mozem dat ale do vyvaru z ryze

bystricanka
7. apr 2008

ja som ani pri lekárke nebola. A fakt som riskovala tým mliekom, ale inak sa namojdušu nedalo. Som si myslela, že sa zbláznim.

latita
autor
7. apr 2008

my to skusime s tym vyvarom,
schudol asi kilo a pol ☹ a dnes od obeda ma akusi nechut do jedla ☹, neviem ci len dietnu stravu alebo vobec ☹ neznasam ked ho davam spat hladneho
dik

bystricanka
7. apr 2008

latita...my sme už s diétou dnes skončili, ale aj môj krpec nechce nič do úst. Aj som mala nervy., ale asi na to treba viac času, aby sa zase rozbehol v papaní 🙂

kangaroo
8. apr 2008

čo dávate detom papať počas diety, okrem ryze, varenej mrkvy a suchárov? dík za typy

kurcos
9. apr 2008

ahojte, mozem prispiet, kedze my sme mali kakacky(+vracacky) asi pred 2. tyzdnami. maly mi kakal "vodu" 5 dni, davala som mu slepaci vyvar prevazne s mrkvou, varene zemiaky, varenu ryzu, suche rohliky, banany, jablcka, na pitie slabucky osladeny cierny cajik + moje mliecko. dietovali sme 6 dni, potom som uz postupne zacala davat beznu stravu. ale ten tyzden mi zjedol strasne malinko, schudol 2 kg ☹ . zato teraz zje 2 krat tolko ako pred virozou 😅 , musim sa pred nim skryvat, ked nieco jem, lebo je v sekunde pri mne a pyta si 😀