Ako ochrániť deti, keď je jeden z rodičov chorí?

tamia
13. nov 2008

ahoj,
ako je to u vás ked je jeden z vás chorý, aby deti nechytili vírus?

junovka
13. nov 2008

...len dufame, ze to nechytia 😉 Vystahovat ho nemam kam 😀 😀

sirinka
13. nov 2008

no u nas chory byva iba manzel a vacsinou to chyti aj klarka, ale ma zrejme dobru imunitu, nejake sople, trochu zvysena teplota a ideme dalej. on to znasa ovela horsie 😅
vtey obmedzi proste svoj kontakt s nami, nebozkava nas na usta, dava pozor na oblizovanie priboru a pod...
inac ziadne velke opatrenia

marse
13. nov 2008

ked citime ze na nas daco lezie, okamzite sa nadopujeme vitaminami, a roznymi liecikami, muzik je lekarnik tak sme zasobeni az az 🙂 a ked uz to nahodou prepukne do dacoho horsieho, tak ten chory zostane aspon dva dni v posteli a ten druhy preberie domacnost, ked je chory muz ako by sa nic nezmenilo 😀 len je separovany v inej izbe 🙄 tiez ho nemam kde ulozuit inde 😀

bibula
13. nov 2008

ziadna zmena-furt rovnako,ked sa ma nakazit,nakazi sa aj cez " veskere" opatrenia 😉

nevesta
13. nov 2008

Marse 😀

marse
13. nov 2008

ale u nas ked je muz chory to je katastrofa, horsie ako male dieta, chripka a teplota to su u neho stavy pri ktorych si mysli ze sa na ne umiera 😀 😀

filipa
13. nov 2008

marse, lepsie to uz ani nejde vystihnut... 😀 presne ako hovoris...

marse
13. nov 2008

filipa ale naozaj, chory chlap= hotove nestastie 😀 deti to zvladaju omnoho lepsie 😉

sirinka
13. nov 2008

marse mozem potvrdit 😝

tamia
autor
13. nov 2008

noo, mala dobru imunitu nema, takže ak je niekto chorý ona to chytí hned ☹ . niekedy nepomaha ani obmedzenie kontaktu... ☹

olinka6226
13. nov 2008

baby to potvrdzujem ked ma moj zvysenu teplotu hned odbila jeho posledna hodina... 😀 😀 a ze kde sa flakam ked on umiera 😀 zato ked ja som mala teplotu 39 tak to mi drahy povedal, ze to isto nemam tolko lebo to by som nevladala zit a nie este normalne fungovat 😀

inak u nas muz ak je chory spi v inej izbe a davame pozorr ako vyssie pisala sirinka... inak nic speci