Ako odobrať moč do skúmavky?

lindda
2. júl 2007

Chcela by som sa vas opytat, ze ci mate niektora s tymto skusenost nam sa to uz 3tyzdne nedari,,,,, vzdy sme cakali aj 5hod a nic potom som kupila taky sacok a podarilo sa ,ale lekarka nam to dala spat, ze to musi byt do skumavky tak fakt neviem ako to spravit dik za kazdu pomoc 🙂
este som zabudla mam chlapceka.

eros
2. júl 2007

lindi skusala si ho okupkat teda cvachtat vo vodicke.ja som tak malemu odobrala rano okolo 5 som ho kupkala a cakala som so skumavkou vo vanicke

hanka274
2. júl 2007

lindi, viem, aj my sme museli...poznam.
Daj ho vycurkat rano na serblik a potom prelej do skumavky, samozrejme do cistulinkeho, nech tam nic nieje, chlp nahodou a tak, chapes, prach trosku, ved vies co chcem povedat.
No ja som pri Hani casom zistila, ze rano ked sa zobudila, tak do takych 5-10 minut-horuca plienka. Takze vedela som, ze rano cika po zobudeni, tak rano chodime doteraz na serblik.
Skus tak. my sme inak nosili 3 tyzdne, ja som parkrat zaspala, bo sme to museli doniest do nejakej 7-8, boli sme v Lamaci vtedy, a v DNV mam detsku dr. Takze vstat, obliect, umyt, napapat, do auta a jazda, to je taka hodinka...A mala je odnarodenia doteraz strasni spaco. Mam problem ist s nou niekam na 10tu 😅
Skus, ahoj!!

katrin
2. júl 2007

lindda, existuju sacky, ktore sa nalepia na pipika. U chlapcov je to v celku jednoduche. Tie sacky dostat v lekárni, sú sterilné. Potom, na ňom odstrihneš roh a preleješ moč do skúmavky 😉 My toto cvičenie opakujeme pravidelne každý mesiac a to dvakrát 😉

lindda
autor
2. júl 2007

cafte dala som, to do zleho ze porod sorry
Sacok sme skusali a slo to ok ale lekarka nam to vratila ze to musi byt do skumavky vecer a ze to mam dat do chladnicky a rano priniest ja mam pocit ze ta moja lekarka nieje asi OK?? 😠

hanka274
2. júl 2007

coo??
ved to ma byt ranny moc
😅 😕 😅

eros
2. júl 2007

no ja som dala do vanicky napustila vodu a cakala som a pekne sa mi vycikal do skumavky len skoro mu daco ostalo v sumavke 😀

hanka274
2. júl 2007

eros 😀
pohoda 😎

lindda
autor
2. júl 2007

no pekne teda ja som uplne zufala ta lekarka asi nieje normalna ,,,,, uz nam dala taku velku a siroku skumavku aj nam v tej malej ostal pindik 😉

eros
2. júl 2007

no ale nastastie sa to spravilo samo 😀 😉
a pri alej som brala uz v porodnici mochadam nebudem znova brat bo neviem ako budem lietat zo sacikom po byte 😕 😅

lindda
autor
2. júl 2007

😀 😀 😀 piste mi prosim do toho druheho na babetkach lebo som to sem zle dal dakujem

mirko06
2. júl 2007

my sme kupili sacok a preliali do skumavky 🙂

lindda
autor
2. júl 2007

mirko aj my a lekarka nam vynadala asi vymenim lekarku 😠

Hanka to akoze rozmyslam ,,,,,, chapes 😀 😀 😀

hanka274
2. júl 2007

ahaaaaaa, jasne....
to je dobre,,,,,,
tak ako skusis rano???

lindda
autor
2. júl 2007

jojo skusim rano 🙂 napis mi do IP kde to byvas sme sa odstahovali na strkovec idem spinkat rano odpisem pa

hanka274
2. júl 2007

tusim mas daku kramarovu dr,,,, 😅 😅

ja mam lave prso plne jak hovado, mala mi zaspala pri pravom a vypadala tak unavene, vobec som s tym neratala, chodi spat tak po 9, niekedy pred. Ale uz spi od 8. tak som ju vyzliekla, prebalila, obliekla tricko kratke, novu plenu a ticho. Tak asi je fakt unavena... 😔 moja.

kamilecka
2. júl 2007

Lindda a to lekarka vysetruje moc alebo ho posiela do labaku? Ved v labaku im to je jedno v com to je.Podla mna Dr je niejaka cudna

zdenka821
4. júl 2007

ahojky, nám dala lekárka ten sáčok na pipika, ktorý sa nalepí a malá sa doň vyčura. Potom sa vysteriliz.nožnicami ustrihne spodný roh sáčku a moč sa vleje do skúmavky, aby bolo všetko sterilné. Chystám sa na to vo štvrtok, aby som to mohla v piatok odniesť do labáku. Tak držte palce, aby sa mi neklepali ruky.pa

milhaus
4. júl 2007

ja som si raz kupila ten sačok a tak sa mi to nedalo
ale robim tak že dam pod nu obyčajny mikrotenovy a dam jej pit a do tej pol hodiny sa vycika a to chcu od nas moc castejšie koli obličke

vavka33
4. júl 2007

Linda,tak ho daj vycikat na nocnik-dobre ho predtym poumyvaj 😉

lusil2005
4. júl 2007

aj my sme kupili sacok a potom preliali do skumavky. to je asi sterilnejsie ako ten nocnik... nie? 😕

vavka33
4. júl 2007

Ale ved ked ho fakt poumyvas,nema tam byt co spinave.Ja len ked sa do sackov nedari 😀

marianita
4. júl 2007

ja som tiež použila sáčok - máme chlapca - a prilepila som nechtiac kožtičku na pipíčku - aúúúúúúúúúúúúúú ale chlapča bolo v pohode ked som to odlepovala - asi to viac bolelo mna 🙂 🙂

hanka274
4. júl 2007

posete same nehody so sacikmi, teda vacsinou...
ja som za nocnik, ziadny problem...

bubonic
5. júl 2007

hanka ale ťažko dám 4 mesačného chlapca na nočník.

mimochodom ja som to robila tak, že som večer pred kúpaním, alebo ráno, ako sa podarilo, malého rozbalila, priložila skúmavku a čakala. väčšinou do 10 minút sa malý vycikal. a ak nefungovalo, tak som mu dala piť a to nám zväčša zabralo. ináč aj moja lekárka to chce v skúmavke a nie v sáčku a nepripadá mi divná. ale ináč sa ti divým, že si jej to v tom sáčku doniesla, mala si to do tej skúmavky preliať. 😎

vavka33
5. júl 2007

Bubonik,das ho na nocnik v pohoe,len to treba skusit.Pekne ho posad,chyt pod pazusky a pridrz aby na nom nesedel celou vahou,ked nechces aby sedel.My chodime na nocnik od troch mesiacov a nie je to ziadny problem. 😉

lusil2005
5. júl 2007

no mne este moja lekarka kazala ze vecer mam okupat, nedat krem, rano znovu poumyvat a potom cakat... 😠

certica
5. júl 2007

my sme tusim len raz potrebovali vzorku...
maleho sme podrzali v kupelke nad umyvadlom, resp. vanou, pustili vodu a po par sekundach cikal

hanka274
9. júl 2007

bubonic, tak ako vavka pise, nic zlozite...
vavka od 3 mesiacov??? supis! papa 🙂

vesi
12. júl 2007

lindda, to je zaujímavé, nám tie sáčky odporučila lekárka.nosili sme ranný moč každý mesiac a všetko bolo O.K.

masinka
12. júl 2007

nam lekarka kazala tiez do skumavky, vraj z toho sacku to byva "falosne pozitivne". tak som Nelku rano po prebudeni zobrala do kupelne, umyla som jej "spodne partie", polozila som ju na prebalovaciu podlozku a cakala som s pripravenou skumavkou - do 5 minut sa vycikala...