Ako odstrániť vyrážky v plienkovej oblasti, poraďte mi

bianka0111
9. nov 2008

Ahojte, chcela by som sa poradiť, už štvrtý deň nás trápia vyrážky medzi nožičkami, ktoré strašne svrbia, vnoci nás malá zobudila strašným plačom, dávala som jej už všetko možné, rybaciu mastičku, imazol, aj zábal z harmančeka, a stále ju to neprechádza, v noci jej to aj opuchlo.
Nemáte osvedčenú mastičku, vodičku alebo dáky zábal, ktorý by nám pomohol odstrániť vyrážky v plienkovej oblasti?

ela2710
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela2710
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela2710
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencika
12. máj 2013

ahoj ja som na vsetky taketo podobne problemy ci zacervenania, vyrazky ci zapareniny pouzivala bepanthen bola a som s nim spokojna je neparfumovany takze urcite nemoze ublizit

miselicek
18. júl 2013

caute, dcerke 1,5 rocnej sa vyhodili nad zadockom pupaky, co vyzeraju ako male pluzgieriky, vcera to mala mensie a malo a dnes je to hotova katastrofa. vyhodilo sa jej to v oblasti ako konci plienka smerom na krize a cele boky. medzi nozkami nema nic, len ako sa zatvara a konci plienka , tam ma olemovane obrysy pupakmi. poradte mi, ako sa toho mame zbavit. ☹

verkom
25. okt 2013

@zuzume ahoj, ja viem stará téma, ale kde ten tea tree kupujete??? resp. kupovali ste???? Ďakujem

babu9
25. okt 2013

@verkom tea tree ja kupujem v oriflame ...ale ja dávam do dnešného dňa na vyrážky, pupáčky, škrabančeky sudokrém kúpiš ho v lekárni...ja na neho nedám dopustiť, vždy zabral ...aj ja keď mám niekede nejakú vyrážku tak potriem a za dva dni je super...taktiež som ho používala na slnečné alergiu....keď má drobček nejaký štipanček, vyrážku potrieme a za 2-3 dni je v poho 🙂 ....

verkom
26. okt 2013

@babu9 Ďakujem, ni ja pre malú používam sudocream od narodenia, ale nechce teraz zabrat..... no vďaka za info 🙂

bea13
26. okt 2013

@verkom ja som tiez pouzivala denne sudocrem, ale niekedy bolo zacervenanie intenzivnejsie s malymi vyrazkami a na to som pouzivala Imazol a do rana nebolo po nicom ani stopy, takze vzdy ked sa mi to zdalo ze sa to ide zhorsovat, tak som siahla po tejto masti

verkom
27. okt 2013

@bea13 aha, ďakujem, ja som teraz použila detský zásyp a zlepšilo sa to, tak uvidím, ak by to bolo po čase zase horšie tak skúsim ten imazol... 🙂

milota164
28. okt 2013

my sme na vsetky taketo problemy pouzivali a pouzivame bepanthen a nikdy nasklamal.

minnie17
6. jan 2014

ahojte, my mame podobny problem malej sa objavili vyrazky na stehne v plienkovej oblasti a par ma aj na pisulke davala som sudocream zatial nam to nezabralo teraz skusam zasyp...sme v UK neviete ci sa tu da zohnat ten imazol?? abo nieco tomu podobne?? dakujem

mischief
10. jan 2014

mali sme ten isty problem nezabral nam ani imazol, ani sudokrem ani nic az nakoniec nam dr. kozna napisala zarabanu masticku nieco ako sudokrem a ten zabral ale ak by niekto chcel dala nam este jeden pripravok ale musim najst papierik ako sa to vola da sa kuipt v lekarni

modrofuzik11
28. jún 2014

pouzivame ako prevenciu bepenthen. na zadocku zatial nemal ziadne zapareniny. ked vsak bolo take teplo, tak sa spotil a mal na celom tele male vyrazky, asi potnicky. tie sme natierali holtovym kremom. tiez sme ho nechavali vela na holo a umyvali cistou vodou. pomohlo to.

milota164
24. nov 2015

ked sa vyrazky vyliecia potom je dolezita ochrana, pre pre deti do jedneho roka je od Bepanthenu Extra mast, ktora je pre ne najvhodnejsia.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

autumn11
23. júl 2017

dobré je nechať dieťatko po okúpaní trošku bez plienky,nech si pokožka oddýchne a potom dobre ponatierať mastičkou. U nás najlepšie zaberá bepanthen care. Pokožku ošetrí a neobsahuje žiadne škodlivé látky.