Antikoncepcia Implanon. Kde je možné si to dať zaviesť?

kika13
23. nov 2007

Ahojte 🙂 , mate niekto skusenost s antikoncepciou Implanon ktora sa zavadza pod kozu? Zaujimalo by ma, kde je mozne si to dat zaviest, cena a vedlajsie ucinky, pocula som, ze je mozne zobrat si ju aj na splatky. Poradte ak viete 😉

julia225
23. nov 2007

ahoj kika ja mam implant rok a pol, bohuzial neviem kolko to tu stoji, m&slim okolo 7500sk mam ju z anglicka zadara 😉 ale vobec niesom spokojna, mam menzes kedy sa mu zachce a teraz napr. uz 4.ty tyzden!!!
ale no neotehotnela som a nemusim brat tabletky... nepriberam a mam z neho krasne plne prsia 😉

cat
23. nov 2007

Ja si uz cenu nepamatam ale musela som si ho dat vybrat lebo som mala tak rozhadzany menzes ze az. To nikdy nevies kedy to dostanes a kolko bude krvacanie trvat. Co sa mna tyka tak nikdy viac 🤐

julia225
23. nov 2007

cau cat tak to sme dve a co mas teraz? 😒

cat
23. nov 2007

Nic, my chceme druhe babo 😎 ale potom budem riesit tabletky, nie implantaty ci naplaste a pod..

julia225
23. nov 2007

ako ti to vybrali a upravil sa ti uz cyklus? 😒

cat
23. nov 2007

julia, ja som mala ten implantat v r. 2004 este pred tehu. Mam na ramene malu jazvu ako mi to narezali a vybrali, inak som pri tom odpadla 😝 a cyklus sa mi upravil v podstate do 2 mesiacov..

julia225
23. nov 2007

no neviem, je to hrozne ked mas tak dlho mrchu.... neviem neviem, asi pojde a moj von... 😒

wladka
23. nov 2007

ahojte..pripojim sa aj ja.. ja som zvazovala nad nim a kruzkom.. ale zvitazil kruzok, bo viacere potvrdili, ze ten menzes 😒 ..

som na kruzku a maximalne spokojna 😉 ..kukni www.vaginalnykruzok.sk -- je setrny, 3tt ho mas v sebe, tyzden pauza atd dokola.. nepriberas.. 😉 to bolo podstatne u mna 😀

julia225
23. nov 2007

jeeeeeeeeeezis ani nestras... odpadla....... no to otras... idem hned napisat dr, ze to chcem von.... 😠

julia225
23. nov 2007

wladka ziadne hormony?!?!

wladka
23. nov 2007

julia, mnimalna davka hormonov.. 😉

julia225
23. nov 2007

ok uz o tom citam... 😉

cat
23. nov 2007

ja som o tom kruzku citala na webe ze viacerym babam to vypadlo pri kupani ci sprchovani..neviem, budem potrebovat ozaj spolahlivu ant. kedze chceme len 2 deti 🤐

julia225
23. nov 2007

a co cena?

wladka
23. nov 2007

cat, vypadlo?? tak tomu neverim 🤐 ..je to kruzok, podobny ako naramok pre vacsie slecny.. a tampon je uzsi, a ten ako to ze nevypadne??? 😲 😀 ..je to blbost.. on sa tam pekne usalasi, a nemal by..

julia, cena na mesiaac je 500, trojbalenie je lacnejsie o cca 300sk.. 😉 cize okolo 1200sk...

julia225
23. nov 2007

no skusime uk 🙂 tam nam to mozno daju zas zadara 😀 😀 😀

wladka
23. nov 2007

julia 😀 😀 😀

cat
23. nov 2007

wladka, vsak ani mne sa to nezda.. 😒 tusim na babatku.sk sa to pisalo. ale co vies, mozno niekto robil umyselne antikampan, vsak aj to sa stava 😒

julia225
23. nov 2007

ktovie, podla mna treba skusit.... ved kazda sme ina... 😉
mne sa to paci... 😀

wladka
23. nov 2007

cat, hmm..

inak, baby..viac o tom kruzku je aj v inej teme.. antikoncepcia nuvaring.. tak si to mozte tam kuknut.. 😉 vo volnej teme

melory
23. nov 2007

ja cumim, ale paci sa mi to. 😀

wladka
23. nov 2007

meli, na co cumis?? 😀

kika13
autor
23. nov 2007

diky, asi budem riesit tie naplaste ako to tu citam 😎

melory
23. nov 2007

na to vsetko, ako sa to zavadza a tak, vyzera to dobre.

wladka
23. nov 2007

meli, aj je to dobre 🙂 ..

kika, to je kruzok.. a nie naplaste.. tie su len na tyzden, a ze vraj maju nevyhodu v tom, ze sa odliepaju.. 😒

julia225
24. nov 2007

caute babule, tak som objednana na stredu na preventivku ku gyndoske, tak dame termin na vyberanie implanonu potom .... asi spat do normalu a asi najskor kruzok..... aj frajer odsuhlasil.... co uz ma robit? dufam, ze sa mi kozy nesplasnu a neostanu mi len dve kozticky!!! 😠 😠 😠
vzdy som mala vecsie ale teraz su pekne 😉
ok papa

vroni
24. nov 2007

Aj ja mam implanom uz rok a pol, cyklus sa upravil po siedmych mesiacoch (nebolo to take hrozne, ako sa to cita. Proste rano mrcha prisla, vecer uz nebola a o dva tyzdne zase 🙂 Teraz uz je to v pohode) Davala som si ho kvoli tomu, ze je cisto gestagenovy a dalo sa popri nom kojit, druhykrat si ho uz urcite nedam, kruzok, naplaste alebo injekcie sa mi zdaju setrnejsie a nemusim sa kvoli nim nechat "krajat" 😀

julia225
24. nov 2007

vroni injekcie su ale riadny zabijak pre telo!!! ja som to mala raz, to bol riadny protest hormonov a vzbura!!!isto ja osobne neodporucam

vroni
25. nov 2007

Aha, dobre vediet. Tu si ich baby pochvalovali, tak som sa vytesovala, ze len raz to popicha a je tri mesiace klud. No, takze beriem naplast alebo kruzok... 🙂

liva
6. jan 2008

ahoj kika.tuto stranku som objavila len teraz,ked som hladala,ci aj niekto iny ma problemy po implanome.mala som ho tri roky.za ten cas som pribrala 16kg,nevedela som prejst okolo chladnicky,aby som si z nej nieco nevzala.mam zvysey cukor v krvi,operovali ma na zlcnik a zacala mi artritida.cely metabolizmus mam uplne v tahu.to nehovorim o tom,ze som mala hnisave vyrazky uplne vsade.ani v puberte som tak nevyzerala.bojovala som s tym cele ri roky.som tazka kardiacka a lekarka mi nedovolila vybrat implanom.bolo to pre mna bezpecnejsie ako tehotenstvo.to,ze mi menzes chodil raz za tri mesiace a velmi slaby,to mi aj vyhovovalo-asi jedine.
nedaj sa odradit od kruzku,kym ho neskusis.ten jeden mesiac ta nezabije a uvidis sama.pre mna je to super vynalez a vyhovuje.kazda sme ina,preto niektore veci nemozno presne aplikovat vzdy na seba.