Autovakcína proti moraxele

ryka2
17. okt 2013

moja 4 dcera trpi vyse roka na moraxelu ,skusali sme rozne formy liecby,alrgologicka nam odporuca autovakcinu-ma s tym niekto skusenosti -ake su vysledky,dcera pred rokom musela podstupit vyber nosnych mandli,na podporu imunity sme uz brali asi vsetko,skusali sme aj citricidal,momentalne testujeme koloidne striebro. Lekar nam radi vylucit ju z kolektivu -neviem si to moc predstavit-dcera je dost kolektivnaasi by tym velmiiiii trpela -dakujem za rady

mano5
17. okt 2013

Pokial je to to, co si myslim, tak moja zena tak pred cca 9 rokmi podstupila u alergologicky injekcnu liecbu. Neviem, ci to nazvala autovakcina, ale princip by mohol sediet:
Moja zena bola tazky alergik na pele, prach, roztoce - nabeh na astmu. Od jari do jesene tazke dychacie problemy, slzenie oci. Nemohla v noci spavat - dusila sa.
Alergologicka jej navrhla nejaku injekcnu liecbu, ktora spocivala v tom, ze jej urobila vsetky mozne odbery a testy na konkretne alergie - musela ist na testy 2x lebo nemala dostatok miesta na rukach na vsetky "skrabance". Potom to aj s nejakymi vysledkami poslala niekde do francuzska alebo svajciarska (uz sa nepamatam), kde jej na mieru vyrobili vakciny. Cele sa to platilo a trvalo to cca 3 roky - interval pichania sa postupne zvacsoval (najskor kazde 2 tyzdne, potom kazdy mesiac, potom raz za 3 mesiace ...).
Teraz nema ziadny problem pocas celeho roku. Dokonca nemusi jest ani ziadne tabletky cez "sezonu".

ryka2
autor
28. okt 2013

nikto nema skusenost s autovakcinou.................pomaha?