Bábätko vydáva čudné zvuky. Je to normálne?

petra1985
27. apr 2009

ahojte.. moja dcerka stale vydava cudne zvuky.. stale ako keby sa pucila ako keby sa zlostila zo spanku ale aj pocas bdenia v kuse vydava zvuky nie take klasicke babatkovske ale take cudne 🙂 pride nam to smiesne ale nie je to nejaky problem? Este aj ked sa zobudi neplace ale vydava tie zvuky🙂 a v noci nam celu noc premurci ako macicka pripada nam to ako keby sa zlostila, pucila sa ako keby kakala alebo nemohla sa vykakat.. len v tom problem nie je pretoze kaka dost a vela 😀 mate niektora s babatkom ten isty problem?

boise
4. mar 2013

@zszudorova 🙂 🙂 🙂 jaaaj viem ako sa citis, tiez mi to pri prvom bolo take divne, niekde dozadu som o aj pisala..a pri druhom som to uz vobec nevnimala 😉 prejde 😉

zszudorova
5. mar 2013

@boise no tusim sa to uz zmiernilo🙂mala ma 7tyzdnov...len tak dalej a bude z nej tusim ukazkove dieta:P

alliass
6. nov 2013

ahojte. tak presne vsetko toto, co ste pisali robi aj nasa mala uz dva tyzdne. tiez som myslela, ze to nie je normalne, tak ste ma ukludnili 🙂 cely den sa puci a v nad ranom medzi 3 a 6 vydava aj zvuky, nevie kvoli tomu spinkat a niekedy aj place. puci sa, rozhadzuje ruckami, vyjde z perinky 🙂 tak snad to prejde coskoro

anaximenes
13. feb 2014

ahojte. my sme tiez take pucidielko, hikadielko, v noci "cestujeme" po postielke a robime divne zvuky. som z toho uplne na nervy. a aby toho nebolo malo, pretrvava to aj cele doobedie a dokonca drobcek sa mi na to aj budi. takze jedna radost 😖 dufam ze coskoro z toho vyrastieme.

liv1
7. máj 2014

@anaximenes ahoj ako ste na tom? Zlepsilo sa to? U nas su strasne tie zvuky ja pri malom neviem absolutne spat ake zvuky vydava, az mam niekedy pocit ze dychat poriadne nemoze. A myslim teda viem ze to zo spanku rusi aj jeho...

anaximenes
10. máj 2014

@liv1 ahoj, mozem spokojne povedat ze sa nam uz polepsilo. sice si kazdu noc este trosku "pochrcime, pokopeme, pomrvime sa" ale to je nic oproti tomu co bolo 🙂 a u vas to uz ako dlho trva??? my sme to najhorsie obdobie mali od jedneho az do tretieho mesiacika..

jalla
22. júl 2014

Nas prve mesiace tiez zo spanku, ale to boli take stonania nie nervacenie.. stony akoby ho nieco bolelo. A vzdy okolo 4h nadranom. Tiez som nechapala 🙂

zuzkalewis
11. sep 2014

Petra1985
Taky isty problem mam aj ja,ze vydava cudne zvuky,ma aj chlaplavy hlas

visna264
30. okt 2014
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.

moja mala vydavala taketo zvuky ked kolikovala...ked neplaklaa tak iba zvuky vydavala 🙂 co bola lepsia alternativa ako ten plac:D na brusko nam pediatricka odporucila kvapky Coliprev.. a po kolike a neskor aj po zvukoch nebolo ani stopy :D

violaceus
22. sep 2015

@mailinka ahoj, máme 3 týždnové bábo a tiež pozorujem čudne zvuky spojené s napínaním a sťahovaním knčatín a tak bádam čo by to mohlo byť . robi to občas aj v priebehu dojčenia, akoby velmi nahlas zatlačila ( pripomína nám to etdžanie :D). Neznamena tonič zlé?

alexandra210
4. apr 2016

Ja mám tiež ročnú vnučku a už dlhši čas sa tiež puči, neplače len cvičí s nôžkami až sa spotí.Predtým to nerobila často ,ale teraz častejšie .Prosím vás poradil by nám niekto.

katka1601
4. apr 2016

Toto robila aj moja mala ked mala cca 2-3mesiace.a doktorka mi povedala ze proste sa nieco naucila a robi to stale ale ze to prejde.pre istotu mi poradila aby som kupila probio fix baby.tak som jej to davala a po case to naozaj aj preslo.

erika161
4. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

babulky podla mna to nic vazne nie je, nebojte sa oni sa to odnaucia

katka1601
4. apr 2016

@erika161 presne suhlasim malu to po case preslo robi to vela babetiek.

alexandra210
4. apr 2016

No naša to robí asi 4-5 mesiacov predtým len trochu ale teraz ako nahle si sadne nevieme čo robit má už 14mesiacov

katka1601
4. apr 2016

@alexandra210 mne to doktorka vysvetlovala tak ze crievka sa vyvijaju a babetka nevedia ovladat pohyb criev a tak ked sa naucia taketo tzv pucenie sa tak to proste robia.mna to tiez znepokojovalo hlavne v noci ked to robila ale preslo to casom.

alexandra210
5. apr 2016

Dakujem katka1601 uvidíme ved aj neveste niečo také vravela lekárka,no uvidíme.

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@katka1601 chce to sice trpezlivost ale ono to prejde 🙂

katka1601
18. apr 2016

@erika161 my uz to mame davno za sebou.

alexandra210
18. apr 2016

erika161 písala som to ,lebo mám vnučku a tá to robí ale máš asi pravdu boli sme aj u lekárky a všeto poriadku ,bude to len asi nejaký zlozvyk .Uvidíme

tobnuf
18. apr 2016

Aj moj syn to robil.. myslim ze je to normalne a potom prestal