Bábätku začalo inak smrdieť z úst. Čím to je?

u2jana
11. jan 2009

😒 ahojte, mozno je to blbost, ale je to moje prve babo, tak neviem ci je to normalne alebo nie... ma 4mes. a este stale papame len nutrilon, ale posledne dva dni, som si vsimla ze jej zacalo inak "smrdiet" z ustociek? je to normalne? poradte, co to moze byt... dik

basado
11. jan 2009

neviem presne čo by to mohlo byt. ale keby ten dych bol taky acetonovy tak možno by to mohli byt aj zubky alebo nechcem strašit asi choroba

basado
11. jan 2009

ale nemusíš sa bat take male decka to mavaju 😉

denduska
11. jan 2009

tazko to tak na dialku posudit 😅 skus si dat do vyhladavaca "foetor ex ore" teda zapach z ust odborne, mozno najdes daco co pasuje na tvoju malu...inak si myslim ze to nic extra nie je 😉

ivusa82
11. jan 2009

ahoj,, aj my take mavame....nieje to blbost...ja hovorim ze mi filipko vonia.....ked ho bozkavam...,ale niekedy tiez ma taku cudnu ,,chut,,...teda mi nevonia,, a to viem ze bude chorucky...bud mala viroza,alebo teplotka od zubkov,ale vzdy to nieco naznacuje....takze pozoruj si Natalku......a neboj...neni to nic vazne..,, 😉 😉

denisocka
11. jan 2009

aj nám včera a dnes smrdelo a už máme 38stC - ale to som nevedela že to može suvysieť 😅

u2jana
autor
11. jan 2009

ahojte, dik za odpovede... teplotu nema, ale dnes bola nejaka mrzuta... takze mozem nieco zleho zajtra cakat ☹ vo stvrtok idem do poradne, tak uvidim, co povie dr.

katkaromi
11. jan 2009

my sme mali anginu ked som presne toto spozorovala u dcerky. ale nebola som si ista ci to nie je od liekov, no ale zrejme nie, pominulo to po 2-3 dnoch. drzim palce, nech vy nie ste chori 🙂

tatolu
12. jan 2009

U2jana, môjmu najmenšiemu trošku zapácha ako hnis.
Myslím, že to má zo zúbkov. Začalo to totiž v období, keď mu o pár dní vyšli prvé...
Prvé zúbky mu vyšli v polovici 4 mesiaca...

u2jana
autor
12. jan 2009

tatolu> fakt mu vysli zubky tak skoro?
mala je dnes uplne kludnucka, aj v noci pekne spala, takze netipujem to zatial na ziadnu chorobu, zeby to boli fakt tie zubky... neviem, vsade som citala, ze prvy zub sa prerezava az okolo 6.mes...

denduska
12. jan 2009

u2jana....nam dnes vysiel prvy zub - teda ukazuje sa uz - a patricne sa to odraza na spravani 😠 ja som tak dufala ze to bude neskor...ach...este nemame ani 5 mesiacov...

ivusa82
12. jan 2009

baby...v pohode...niektorym detickam...co poznam aj v 3 mes vysliel zubok...je to individualne... 😉

u2jana...nemusi to byt nic vazne..ale predsa..v ustockach su rozne bakterie a ,,pracuju,, takze preto ta ina vona,,

martinano
13. jan 2009

caite kocky, nas maly to mava tiez, v piatom mesiaci mu vysiel prvy zubok, ked zacal prvy krat inak voniat volala som pediatricke a ta mi povedala, ze to moze byt aj z cajika, na jazyku sa urobi biely povlak a potom zapacha su to bakterie.spominala som to aj u svojej zubarky, ma tak staru vnucku ako je nas maly a ta mi vysvetlila co sa v ustnej dutine odohrava,je zubna pasta pre deti od stvrteho mesiaca aj prstna zubna kefka, kupite v lekarni, vola sa to presne je to preklad z anglictiny, prva zubna pasta.treba zacat umyvat dasienka aj takto malym aj ked su len na mliecku, lebo im mliecko ostava v pusinke aj si odgrcnu a potom sa tam uhniedzia rozne bakterie.vyskusajte, my pouzivame tuto pastu do dnes a fakt je super. drzim palce 🙂

dari226
14. jan 2009

nam sa to stalo tiez ked mala 3 hodiny v ustockach cumlik myslim ,ze to bolo z toho cumlika

kobyliacik
14. jan 2009

My sme mali 3 mesiace a 3 dni keď bol zub u viditeľný a prerezaný. Teraz máme dole dva a ide nám prvá stolička hore...divné poradie...