Biely povlak na jazyku bábätka. Čistiť ho?

vieroslava
10. mar 2007

Ahojte babule,
chcem sa vas spytat ci cistite a ako biely povlak na jazyku babetiek?
Moje tyzdnove ma z mlieka az biele hrcky na jazyku a pocula som kadejake nazory,dokonca niekto o tom ani nepocul.
Dakujem

vierka01
5. okt 2012

ANO MOZE TO AJ DVOJTYZDNOVE KED VECER KUPKATE NAMOCTE KRAJEC PLIENKY DO VODICKY POTOM TROSKU CUKRU A PRETRITE MU PLIENOCKOU USTOCKA NAM TO POMOHLO NEMAL VOBEC PROBLEMI POTOM KED SME MU CISTYLI ZIADEN POVLAK NIC

kinom
4. júl 2013

@alexandrakeselova, parada, dakujem, toot som presne potrebovala, verim, ze za par dni o bielom povlaku budeme len pocut 😉

sabca45
11. jún 2016

@kika25 możem to vytriet aj mesačnému bábätku?

menoruze
27. jún 2016

.

brandy001
22. sep 2016

ahojte baby .. moj maly ma take malw biele bodky na dasienkach .. vyzera ze ho to neboli ale bojim sa ze sa mu to rozmnozi ... pouzit gencianku alebo soda bikarbonu vo vode... lejarka odporucila repikovy caj .. ake mate skusenosti ...

ivanina23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pupavka37
18. aug 2017

Ahojte baby...
A ak to bábätko má tiež taký biely povlak v ustockach a že je príčinou málo výživy v črevách ...mali ste dakto taký prípad ????

brandy001
26. aug 2017

Ahojte baby sice je to uz rok ale napisem mozno niektorej pomozem......maly mal vtedy soor alebo zabu ako sa to nazyva...sli sme k pediatricke dala nam diflucan sirup a za par dni mu to zmizlo. Tak drzim palce 😉

nya29
2. apr 2019

@nera dobry vecer,prosim vas suchou plienkou alebo namocenou do vody?

pupavka37
2. apr 2019

@nya29 namočenou vo vode ...