Bolesť bruška z jablka. Stretli ste sa s tým?

kamilka12
15. apr 2009

Ahojte,

stretli ste sa s tým, že by vaše dieťa bolelo bruško zo surového jablka? Už neviem z čoho iného ho môže bolieť, na obed mal zeleninu tak ako aj inokedy, ktorá mu nikdy bolesti nesposobila, iba doobeda som mu dala nastrúhané jablko. Može ho bolieť z toho? Ani kvapky nazaberajú ☹

janajanajana
15. apr 2009

kamilka, nemusi to byt zo ziadnejj potraviny, babatka bolia bruska bezne, viem to, lebo prva dcerka nebola kojena a mala dni, ked ju brusko bolelo.

kamilka12
autor
15. apr 2009

ja ešte kojim, ale bolest bruška sme nepoznali až kým sme nezačali prikrmovat. Viem, že koliky babatká majú ale aj v 7 a pol mesiaci? 😨

womenne
15. apr 2009

kamilka može byt ja mam alergiu na surove jablko ked ho zjem mam neskutočne bolesti a je mi zle.Občas neodolam a dam si s detmi i ked to odrazu olutujem ale čo už som horšia ako deti 😨 skus mu ho vysadit a uvidiš.Alergia sa prejavuje bud hned alebo počas 3dni kedy davaš prvy prikrm.

kamilka12
autor
15. apr 2009

surové jablko som mu dala dnes druhý krát doobeda okolo 10tej a teraz ho začalo boliet bruško, tak neviem či z toho. Ale prvý krát som mu ho dávala asi pred 2 týždňami a v ten večer ho tiež bolelo bruško. Keď mu dávam jablkovú výživu, tak to mu nevadí.

womenne
15. apr 2009

kamilka ja som mohla jest presndavku nič mi nebolo ale zo suroveho jabka som mala naozaj prišerne bolesti.Prevarene mi vobec nevadilo aj teraz parkrat si dam s malymi presnidavku a nič ale akonahle zjem surove mam bolesti.Skus ho vysadit a dat ho zase za 3dni ale nedavaj nič nove okrem jabka aby si vedela že či ma bolesti z toho.Z tvojho mlieka by mat nemal.Ak nie porad sa z lekarkou.

zuzana76
15. apr 2009

jablko naduva, tak ho moze z toho boliet brusko, na vetry pomaha espumisan pre babetka

zitaje
15. apr 2009

Moze boliet brucho od suroveho jablka, urcite ano.

kamilka12
autor
16. apr 2009

Takže predsa ho to mohlo bolieť zo surového jablka? Všetci v mojom okolí mi tvrdia, že z jablka ho nemá čo bruško bolieť, keďže mu ho nedávam so šupou..vraj z toho určite nie, ale ja mám fakt pocit, že ho z toho bolí. Vynechám ho a uvidím. A kvapky sme skúšali Sabsimplex a nepomohli 😖

briketa
16. apr 2009

jablka nafukuju a bolest bruska je potom bezna. jablcko v traviacom procese kvasi...

pietra
16. apr 2009

zo suroveho jablka brusko boliet moze, vsak aj preto sa odporuca najprv jablcko podavat dusene a az postupne prechadzat na surove

kamilka12
autor
16. apr 2009

aj som tak robila...najskor som dusila...to mu neurobilo nič, aj výživy može, tie mu tiež nevadia...

muffinka
16. apr 2009

My sme zostali pri varenom jablcku - a ziadny problem. Ak jej vadi surove nevidim dovod trosku ho nepovarit. 😉