Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť nohy a krívanie u syna

anita1978
8. okt 2018

Syna už 2 deň bolí noha a kríva o lekárovi nechce počuť nema to ani zapalené ani nič.... nevyzerá! Ako hovorí že to vie rozchodiť ale po oddychu je to znova.

tova
9. okt 2018

musi vediet ci spadol, alebo sa silno udrel vtedy to moze "rozchodit". Ale ked to prislo z nicoho nic ,treba dat vysetrit krv, rtg, atd. aby z toho nebolo nieco horsie. Urcite ked sa to do 3-5 dni nezlepsuje tak treba ist k dr.

zabka_
9. okt 2018

tak tak, nechcem Vas strasit ale u nas tak zacala detska reuma, z nicoho nic sa dcera rano nemohla postavit z postele, rozchodila to, cez den fungovala a po spanku opat. Ak nebol uraz, chodte radsej k Dr na krv.

anita1978
autor
9. okt 2018

Dakujem za radu aj ja by som bola za ale nechce....
Tak rano povedal ze lepsie... Ako na uraz si nespomina, ale sportuje a v nedelu mal zapas Uvidime v akom stave sa vrati

puklica13
9. okt 2018

@anita1978 kolko ma rokov? Kde presne ho to boli?

hviezda9
9. okt 2018

ked vidím v nadpise krívanie hneď si spomeniem ako sme sa vytrápili my so synom minulý rok. Krívanie neprechádzalo a skončili sme so zápalom bedrového kĺbu a pritom ho kĺb vôbec nebolel, ale ukazoval stále na predkolenie. Takisto nemal žiaden opuch, žiadne začervenanie kĺbu. Len sestra mala virózu a jemu to pravdepodobne sadlo na kĺb, čo sa vraj u malých detí podľa lekárov stáva. To je len jedna z možností, čo môže krívanie spôsobovať.

anita1978
autor
9. okt 2018

@puklica13 14 rokov ako by som to vysvetlila sedi a ked sa postavi zacne zle doslapavat ale potom to akoze rozchodi a ukazal nad kolenom ale co je pravda vie len on

anita1978
autor
9. okt 2018

@puklica13 ale aj rastie a chodi zhrbeny minuly rok doktorka hovorila ze ma aj zle drzanie tela

puklica13
9. okt 2018

@anita1978 moze to byt nerovnomerny rast kosti..moj syn s tym mal problém v 12tich..normalne mal cca o 1, 5 cm jednu nohu dlhsiu..ortoed vtedy povedal ze zmiernit zataz na treningu a do topanky sme davali taku tu hrubu matracovu penu..asi 10cm..tu makucku..trvalo to asi 2mesiace..odvtedy mu raz za cas skontroluje nohy..lahnut na rovnu postel na brucho tak aby mal chodidla z postele..ze je to v puberte vezne ze nohy nerastu 100% rovnomerne...ale kazdopadne by som na tvojom mieste vyhladala dobreho ortopeda al.sportoveho lekara ak teda syn sportuje

anita1978
autor
11. okt 2018

@puklica13 vyzera to presne na ten isty problem ortoped by to mal potvrdit a vyzera to na skoliozu ale to je len taky zbezny pohlad detskej

puklica13
11. okt 2018

@anita1978 uf..drzim palce..nech sa skolioza nepotvrdi

miagucci
5. máj 2020

@hviezda9 prosím ťa,ako dlho ste to liečili, pravdepodobne to má aj môj 5rocny syn. Zatiaľ nám dali barle, nesmie stúpať na nôžku. Pôjdeme ešte na RTG a o týždeň na kontrolu. Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli