Bolestivé bruško a kakanie. Čo s tým?

babulkaxy
8. apr 2008

ahojte potrebujem od vas pomoc.mam doma 6tyzdnovu dceku ktoru som kojila iba tyzden potom som stratila mlieko.doteraz bola na nutrilone comfort a od tej doby nam nastaly problemy.mala sa nevie vykakat a ma strasne krce v brusku ☹ neustale place cez den aj v noci,vyskusala som asi vsetky nutrilony ktore su ale bez zmeny 😒 stale ju zapeka skusili sme asi uz vsetko cvicenie,mast na brusko pupik,kapky baby calm ale nic nepomahalo 😢 vcera som jej kupila bebu ale este nevidimziadnu zmenu stale je uplakana a tlaci ale nic s toho musim jej pomahat s rurkou.poradte mi prosim co dalej ako jej mam pomoct aby bola kludnucka a krasne a bez bolesti sa vykakala 🙂 dddddddddddaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm

junovka
8. apr 2008

Nely ked mala problemy pri Sunare, tak ja som jej urobila slaby vyluh z harm.caju. 😉

janickabez
8. apr 2008

nebo jí dej samotnou převařenou vlažnou kojeneckou vodu, ono se jí to v bříšku trochu naředí

janickabez
8. apr 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jinak tady je spousta rad jak pomoci dítku aby se vykakalo

pekkra
8. apr 2008

My takhle trpěly skoro do třech měsíců než se to srovnalo. Jsme na comfortu. A nejsem si jistá,že je to pro malou dobré,když jsi za tak kratičkou dobu stihla vystřídat tolik nutrilonů. To si ten její organismus nestihne zvyknout a přizpůsobit se. Zkus vydržet na comfortu a třeba se to srovná jako u nás,hlavně vydržet.

kupinka
8. apr 2008

Na jednom druhu musíš vydržet aspoň týden,než si zvykne a uvidíš změny...ale projde si tím strašně moc miminek ☹ .Dávej ten babycalm nebo co máš,ať jí aspoň trošku ulevíš.........

babulkaxy
autor
8. apr 2008

dakujem vam za rady 🙂 len sa bojim ci to nema nieco vazne ☹ a ten plac je tiez normalny 😢

srnkamt
8. apr 2008

...my sme mali ten isty problem...mala plakala skoro stale..mala neuveritelne krce...az vrieskala od bolesti bruska..teraz je to uz lepsie...jej male telicko si musi zvyknut na umele mliecko...predsa je tazsie stravitelne ako materske mliecko...je to len vec casu...ale pre istotu sa porad s lekarkou ci to nemoze mat nieco ine...nam zistili alergiu na ml.bielkovinu kravskeho mlieka...

srnkamt
8. apr 2008

...babulka ak ma mala reflux tak to s tym moze suvisiet...my mame tak isto reflux a tiez vela placeme...tieto deticky trpia plynatostou...

alififi
8. apr 2008

babulkaxy mozno by nebolo odveci, keby si nakukla aj do fora : Spolocny termin. tam maju baby rovnako stare deti, urcite maju kopu podobnych problemov

alenaf
8. apr 2008

nam pomohli probiotika Dophilus Infants,podavaju sa za pol cajovej lyzicky priamo do mlieka.Odvtedy mala nema zapchu a v pohode kaka sama.