Častý zápal uška u deti

lilli251
9. máj 2016

dobry den mamicky, mohlli by ste mi poradit ako bojujete so zapalom uska? maly ma 3 rocky a posledny pol rok sa nam vratil treti alebo stvrtykrat...zacalo to, ked mal pol rocka, potom bola pauza a teraz toto..... aj uvazuju doktori, ci nevybrat nosne mandle....aku mate skusenost? alebo co vam pomaha? mne stale hovorili, ze zapal stredneho uska musia byt atb, ja som velmi vahala ci naozaj iba tak sa musi postupovat, snazim sa atb vyhybat ale nakoniec som vzdy dala :( teraz ma znova po mesiaci a zrazu dr (nahohou ina, k akej chodime) ze skusime iba atb kvapky, kedze mal pred mesiacom a uvidime....skusam aj cesnak v usku, mate niekto skusenost???? dakujem za kazdu radu 😉

meusicka
12. máj 2016

@lilli251 som rada ze to pomohlo. treba este zopakovat, nech sa mu to tem precisti. biolampa posoby nie len proti bolesti, ale aj protizapalovo a anibakterialne. deticky su mudre, sami zistia, co im pomaha.
len netreba zabudnut ze ked ma teplotu, vtedy sa nesmie nahrievat. len po odzneni teplot.
ja pouzivam aj na bolest hrdla, ajm pri chripke.... mala som bolestive prinosove dutiny, cela zahlienena som bola. vsetko sa pekne uvolni. aj na zuby to pomaha. alebo na vyvrtnutia, podliatiny. teraz aktualne nahrievame malej prst, kedze si buchla po nechte a ma to skarede.