Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Červená tmavá bodka v ústach u 13 ročnej

kopoldovat
9. mar 2021

Ahojte. Naozaj potrebujem pomoc, lebo mám len 13 rokov a v ústach sa mi vytvorila červená bodka . Ale vždy keď si po nej prejdem nechtom tak mi pukne! A potom sa mi asi po jedle objaví ďalšia. Tuto bodku/hrcku mám asi 3 týždne a stále sa mi objavuje. Nevie niekto z vás, čo to môže byt? Aj som si to vyhľadávala ale nikdy mi to nič nenašlo. Prosím pomôžte mi🥺 prikladám aj fotku, no nie je to moc dobre vidieť. A raz sa mi to vytvorilo aj na ďasne. Ale to len raz....

karpina
9. mar 2021

Krvná zrazenina, určite si sa kusla do líčka, zmizne samo.

kopoldovat
autor
9. mar 2021

@karpina no to som si myslela aj ja😊ale potom že sa mi to stáva skoro každý deň? Možno to je len to, ale ani ma to neboli....ale ďakujem 😊

karpina
9. mar 2021

Ano pri jedení si to vobec nemusíš uvedomiť, že si si jemne prištipla líco, mne sa to stava často tiež.. Ešte ma napadlo, odkedy beriem ascorutin (vitamin C) je na spevnenie drobných ciev, tak mi tento úkaz takmer vymizol. Berie sa to aj pri krvácavosti dasien napr. V lekárni vedia s tým poradiť.

katulastraka
9. mar 2021

@kopoldovat ako vravi karpina je to krvna zrazenina, a kazdy den sa to asi nestava ci? skor to len nechce zmiznut,nie? je mozne ze ako je to vypukle tak si do toho stale kuses, a tym padom sa to nema ako zahojit 🙂

mariska1989
9. mar 2021

A prečo to neukáže mame ? Ako príde mi to také nepekne že nejdeš s problém za mamu ako 13 ročná ale pýtaš sa na koniku 🙈

kopoldovat
autor
9. mar 2021

@mariska1989 ale nieeeee. Nechapete to😉. Len som sa opytala vas ostatnych lebo kazdy ma na to inu odpoved a nie kazda je spravna. A ja si myslim ze vypukla bodka v ustach ktora sa neobjavuje len na 1 mieste nie je az taka konina😉

tinkerbell
9. mar 2021

@kopoldovat mne sa to robieva, keď sa pokúšem do líca, väčšinou v noci počas spánku. Skús si to nedráždit ani jazykom ani nechtom. Malo by sa to zahojiť. Prípadne si kúp ascorutin, je to vlastne vitamín C a rutín, kúpiš v každej lekarni.

lenkakravcova
10. mar 2021

@kopoldovat Ak je to "len" červené tak ti to do 2 dní zmizne. Mne sa niekedy zvykne toto zmeniť na detskú "zabku" (zbeleje to a dokáže to tam byt aj dva týždne a stipat).

mariska1989
10. mar 2021

@kopoldovat a mame si to teda ukázala ? Môže to byť hoc čo .a vždy ma každý inú odpoveď a podľa foto sa nedá definovať čo to je

kopoldovat
autor
10. mar 2021

@mariska1989 ukazala. A ospravedlnujem sa za zlu fotku, len to neslo :(

mariska1989
10. mar 2021

@kopoldovat a čo na to mama ti povedala ? .. bohužiaľ tieto fotky sa zle robia za to sa ospravedlňovať nemusíš. No myslím že práve tvoja mama je tá čo by to mala riešiť napr dr. detský , zubár poprípade lekáreň a kúpiť niečo na to

najzienka
31. mar 2021

@kopoldovat môžem sa tá opýtať ako to dopadlo ? Moja dvojročná dcérka také má,a neviem od čoho ,každý deň sa jej to zväčšuje ,už ti to zmizlo?

kopoldovat
autor
31. mar 2021

@najzienka ahoj. No ono mi to mizne a stale sa objavuje. Je to od zakusnutia do lica. Ja mam krivu sedmicku a stale si tam zakusujem. Tak asi preto to ma aj ona...neviem ❤️

najzienka
1. apr 2021

@kopoldovat ďakujem ,aj jej to zmizlo a dnes to má znova

mauuutinka
17. máj 2021

@najzienka dobry den mozem sa spytat ako dcerka s tym pochodila?

najzienka
18. máj 2021

@mauuutinka nechala som jej to tak nič som jej na to nedala ,raz to ma raz nie ,podľa toho asi jak si kusne do ďasná ,určite to je z toho

mauuutinka
18. máj 2021

@najzienka aj ja som to u starsieho syna spozorovala, uz to tam parx mal na jednej strane inokedy na druhej