Červené fľaky v podpazuší

elanela
13. okt 2017

ahojte spravili sa mi také červené flaky pod pazuším ktoré dost svrbia az mokvaju. Podotýkam nie z holenia. Co to môže byt a čo na to aby to zmizlo? Može to byt plesen ?

nicol_ka55
13. okt 2017

Ked to svrbi tak to kludne moze byt plesen. Alebo nezmenila si nahodou prasok alebo avivaz? Mohlo to nejako zle zreagovat s tvojim potom.

elanela
autor
13. okt 2017

Neviem čím to vzniklo z čoho . A nevieš poradit ako sa toho zbavím? začalo to v lete pouzívala som na to canesten tak sa to zlepšilo ale ako som prestala mam to znova ☹

lubi40
13. okt 2017

a nie je to zaparenina? Ak to trva dlho, sla by som ku koznej. Plesne sa liecia dlhodobo a aj vnutorne (vynechat sladke, obmedzit sacharidy, atd.

elanela
autor
13. okt 2017

zaparenina nie.

simca06022011
13. okt 2017

Plesen, treba ist ku koznemu. Da ti na to inu mast.

elanela
autor
13. okt 2017

@simca06022011 mas skusenost? canesten nie je nato?

katrin21
13. okt 2017

canesten, alebo imazol mozes skusit...
ale ak to neprejde, treab zobrat ster a presne urcit, co tam mas a podla toho dat mast

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
13. okt 2017

@elanela canesten je na to, ale pouzivala si ho a vratilo sa ti to, cize stacit ti nebude mozno nebude.. zvycajne sa to lieci aj dva tyzdne a viac, ked sa ti to vracia mozno dostanes normalne tabletky, a potom este aj udrziava canestenom. Ale najlepsie pochodis navstevou lekara.

judy4
13. okt 2017

Môže to byť aj pleseň, na to pomáha natrieť postihnuté miesta Nizoral šampónom, nechať chvíľu pôsobiť a po cca 10 minútach zmyť vodou. Toto aplikovať raz denne nejaký týždeň a ak to je pleseň, tak by tie fľaky mali zmiznúť.

elanela
autor
25. okt 2017

bola som u koznej ta mi brala ster . Tak nakoniec je to uplne iné ziadna plesen . Mam zlatého stafylokoka ☹ takže nasadila mi krem fucidin a atb doxyhexal

judy4
25. okt 2017

@elanela tak držím palce, aby liečba zabrala.