Červené škvrny na tvári bábätka. Čo s tým?

mirka2706
6. feb 2009

Nevie nám niekto poradiť, čo s cervenkastými škvrnami na tvári 2-mesačného bábätka? Máme to od narodenia myslela som, že po čase to zmizne ale nestalo sa ... Ma s tým niekto skúsenosti ? Zostane to uz navždy alebo je este sanca ze sa to strati

suzette
6. feb 2009

ahoj....
spytaj sa doktorky... 😀
ale byvaju take skvknky po narodeni a pomaly miznu nas maly ma na ocku...niekedy to moze byt az do roka teda ak su take ako mame my....
skvrnku ma aj vzadu na hlave...niekdo mi raz povedal ze to je od toho ako ho chytil doktor hm..tak vela stastia 😉

lienka79
6. feb 2009

myslis hematom?
Ze sa s tym uz anrodilo?
Nas maly sa narodil s cervenym fliacikom na cele...a ma ho dodnes 😀 vraj to casom zmizne uplne...je uz slabsi..ale sta;le je 😵

patricia1971
6. feb 2009

moja dcéra to mala do roka nad očkami a pod nosom, potom to postupne zmizlo....teraz má 9 rokov a nemá nič, pekne jej to zmizlo.... 😅

adulikka
6. feb 2009

no môj najmladší to má vzadu na krku ...no popýtam sa na najbližšej poradňi .má až tri fľaky červené .tiež som počula ,že to do roku zmizne .

nimi22
7. feb 2009

cervene skvrny na cele a krku su od porodu, ked su od narodenia, to mizne aj par mesiacov, aj moj maly ma stale na cele, ale uz slabsie

renatam
7. feb 2009

Som Dr. a ukľudním ˇa tie červené fliačky na tváričke dojčiat sa postupne stratia.

tinoka
22. dec 2011

Nasa Tessinka ma take tie suche z casu na cas cervene flaky na licach. vypada to ako exem a podla nas ju to aj svrbi lebo si otiera tvar o nase plecia. nevieme co s tym, musime pockat co povie lekar a dam vediet ako sme dopadli.