Chcete si overiť zdravý vývin vášho dieťaťa v Bratislave?

tigri
28. nov 2011

Vedeli ste o tom? Ja som na túto informáciu natrafila úplnou náhodou. Veľa mamičiek má často pochybnosti, či sa ich dieťatko vyvíja v poriadku, tie z Bratislavy si to môžu aspoň takto overiť 🙂

http://www.dfnsp.sk/2010/index.php?option=com_c...

vodnarky
28. nov 2011

@tigri -super 🙂 ..ale pozeram,ze to je iba do dvoch rokov? 😖 my mame uz 3,5.. 😉

tigri
autor
28. nov 2011

@vodnarky moje baby su uz tiez "cez limit", ale snad to pomoze inym mamickam 🙂 a ak to bude este fungovat, ked sa narodi nase tretie dieta, tak asi neodolam 😉

anjelicek26
28. nov 2011

@tigri - neviem, pochybnosti riesim cez pediatra, ked nedoverujem pediatrovi - na co k takemu chodim? Ak sa mi nieco nezda, riesim to rovno tam.

vodnarky
28. nov 2011

@tigri -tak my asi az pri druhom..😉 😀

kukujka
28. nov 2011

podla mna je to hlupost nemozu byt vsetky deti tabulkove a vyvijat sa presne tak ako im to niekto naplanuje mnohe deticky maju odchlky od druhych a zacnu veci robit ovela neskor cim doktory strasia,ze to predsa uz davno maju vediet a ze su pozadu.podla mna kazde dieta vie na co je kedy pripravene a porovnavat a posudzovat ho podla ostatnych je hlupost

tigri
autor
28. nov 2011

boooze baby, zase tu z toho robite vedu 😀 ja tiez chodim k pediatrovi a doverujem mu a riesim s nim vsetko, ale je kopec mamiciek, ktore tuto moznost uvita....a ak ste dobre citali do konca, tak je to aj pomoc pri uprave vyvinovych tabuliek, lebo doba sa meni a tie co sa pouzivaju, su uz zastarane....mozno rok dozadu sa tiez realizoval velky prieskum recoveho vyvinu, toto je nieco podobne...takze tu z toho zbytocne nerobme nieco, co to je nie je...ja som to sem dala iba pre informaciu a ak to niekomu posluzi, budem rada 🙂

vodnarky
28. nov 2011

@kukujka -nesla by som porovnavat..isla by som len tak,ci je vsetko v poriadku co sa tyka nas...len tak poznat nazor inych... 😉 🙂