Čierne bodky v stolici u syna. Čo to môže byť?

veja79
28. apr 2009

Ahoj maminy, nenašla som tak začínam túto tému. Nemáte niektorá podobnú skúsenosť? Syn má v stolici - veľmi často čierne maličké bodky - veľmi veľa nie pár. Najprv som myslela, že z banánu ale má to aj keď banán aj tri dni nemá a to kaká 2* za deň. Máme aj AE a neviem z čoho a často je osypaný tiež neviem z čoho. Môže to mať súvis?

nesztor
25. apr 2010

Čawte kočky! ...no ako to dopadlo? Náš malý 5 mesačný syn mal dnes v stolici tiež také čierne bodky, alebo vlákniny. Hľadal som príčinu na nete a tak som objavil túto stránku aj keď som chlap!
Manželka mu tiež dáva aktíviu a dala mu aj ten banán a tak sa to abjavilo. Inak nemá žiadne problémy.... Ak to neprejde, tak beriem celú plienku lekárovi 😠

brculka80
16. apr 2011

Ahojte, moze toto byt z bananu/a? NIeco podobne som nasla v jednom prispevku vysie. Mal toho dost vela, urcite sa to nehybe...to by som uvazovala o nejakych hlistach alebo nieco podobne. Je to malicke, uplne cierne. Skusime vysadit banan na par dni a ak nepomoze pojdeme na odcervenie 🙂

diridonda
19. nov 2011

ahojte,moj maly mal dnes v plienke male cierne bodky podobne maku alebo zomletej kave... precitala som si vase prispevky, ako to s vami dopadlo? upravilo sa to?co to je, tie bodky? na nete som sa docitala, ze su to nestravene zbytky potravy...? maly je plne dojceny 😒

mikalove
19. nov 2011

aj my to máme z banánu 😉

rejaa
12. mar 2012

moja malá 5 mesačná to má tiež, ale aj hnačkuje. Sú to také maličkaté čierne bodky (nie nitky). Môže to byť aj z banánovej kaše? Dávala som jej ryžovo banánovú kašu sunarku. Ale keď jej ju dávam jesť, tak v nej žiadne bodky nevidím.

lubbie
22. máj 2014

Ahojte, otvaram zase po case tuto temu...zistilo sa z coho su tie cierne bodky? Moj maly ich mava tiez....

doubletgirl
31. aug 2014

@lubbie ahoj zistila si z coho to mal maly? moja to mala sem tam neriesila som to myslela som ze zo stravy ale posledne dni to ma casto :(

lubbie
2. sep 2014

@doubletgirl ahoj, doktorka to vobec neriesi, ze vraj to je normalne. Uz dlhsie davam malemu probiotika (rozne znacky) a zlepsilo sa to. Je aj dost vela bananov, kivi, maku a pod. Ak ma pravidelnu stolicu a ziadne ine problemy tak by to malo byt O.K 🙂)

doubletgirl
2. sep 2014

@lubbie dakujem moc 😉

francesska2
5. apr 2015

No aj nasa to ma, ako rozsypany mlety peper, ma to casto aj ked dva tri tyzdne nemabanan (a z bananu ma nitky cierne nie bodky) a caje nepije, neviete niekto co to je?

ivi_kiwi
9. máj 2015

Nikto nic nove?