Čím môžem natierať malej zošúchanú kožu na hlavičke?

zrzulka
24. mar 2008

neviete mi poradiit cim mozem natierat malej kozicku vzadu na hlavicke. ona tym ze si sucha hlavicku zo strany na stranu po podlozke tak sa jej uplne zosuchali vlasky a na hlavicke ma cervene fliaciky a vyrazky. co je na to dobre davat aby sa jej to zahojilo? ma to dost skarede:(

junovka
24. mar 2008

moze byt, ze su to potnicky.Skus, ak mas Sudocrem 😉

dada2007
24. mar 2008

aj naša žabka tam má "plešinku", všetky vlásky si tam už zodrala a teraz tam má len kožku. Zatiaľ sa jej tam nevyhodili žiadne pupáčiky, ale ešte som o tom nepočula, že by sa tam niečo vyhodzovalo 😕 😕 Ale ak pôjdeš na 4mesačku k dokine, skús sa na to spýtať...
Čo sa týka Sudocremu, tak ten je vynikajúci, používame ho od narodenia 😵 😵 možno zaberie aj on...

zrzulka
autor
24. mar 2008

vdaka vyskusame🙂)) sudocrem nepouzivame ale mam ho kupeny tak vyskusam na hlavicku. a opytam sa aj doktorky, vo stvrtok ideme🙂

vero66
25. mar 2008

ja som dávala mojej malej sem-tam čiapočku na noc a natierala som jej to modrou indulonou. cez deň som ju dávala často na bruško, aby si hlávku nemohla šúchať. indulona mi zabrala aj na šupinky vo vláskoch. najskôr som sa jej bránila, ale teraz by som ju nevymenila za nič.

danuska24
25. mar 2008

nasa spi cez den na brusku, v noci na chrbatiku, ale tiez uz ma zosuchane vlasky.

milota164
25. mar 2014

vyskusaj Bepanthen ,nam pomohol ked mala mala lysaje.pouzivame ho aj na zadocek.