Cisársky v plnej anesteze, Ružomberok

janina3479
8. júl 2018

Žienky čaká ma cisársky v plnej anestéze v RK nemocnici prosím vás ktora z vás má skúsenosť s týmto zákrokom povedzte vaše skúsenosti ako to prebiehalo a ak náhodou aj v Ruzomberskej nemocnici ak ste mali skúsenost,ďakujem😃

anett63
8. júl 2018

Ahoj,pridaj sa do skupiny cisársky rez tu na mk,nájdeš tam veľa info o cisárskom reze.

ankasem
8. júl 2018

ja som mala neplanovanu sekciu a nakoniec aj v plnej anesteze. malej sa nechcelo von tak padlo slovo sekcia, kedze som bola 10 dni po TP. napojili ma na infuzku aj tu hadicku na moc.-dost to bolo neprijemne.. kedze to bola neplanovana, nemali moje vzorky a vysledky museli ma dat do celkovej anestezi. uspali a potom az ked ma prekladali na lozko a obliekali koselu som trocha vnimala kedze sa kumne ozivali. inak ma prebudili uplne az na izbe.tak mi doniesli ukazat malinku. setko OK bez komplikacii.. nemocnica Bardejov

veverickav
8. júl 2018

Ja velmi podobne ako @ankasem prenasala som 10 dni, mala nechcela zostupit dole , tak mi spravili cisarsky v celkovej anesteze. Bez komplikacii, jedine ma chytila triaska ked som sa prebudila, ale to je zevraj uplne normalne. Potom som bola pozorovana, napojena na tlakomer, kde mi stale merali tlak, sestricky ma poumyvali, o par hodin doniesli ukazat malu. Ked som si polezala, previezli ma na oddelenie. Och, ale to vstavanie.... a chodenie.... 🙄😔😔😬

zuzmka
9. júl 2018

@janina3479 ahoj, ak sa mozem spytat, tak preco mas planovanu sekciu? ja som si zazila dve sekcie a az s odstupom casu som zistila, ze nemusela byt ani jedna, len cas sa vratit neda....teraz cakam tretie babatko a idem do toho prirodzene a velmi sa tesim 🙂 je to sice kazdeho vec ako bude rodit, ale ak na to nie su ozaj vazne dovody, ja osobne by som do toho nesla...to neznamena, ze ta idem od toho odhovarat....len je to velky zasah ci uz pre teba alebo aj pre babo, ktore bude cielene vytrhnute z bezpecia....ja som bola pri oboch tiez v plnej anesteze a teda ta rekonvalescencia je taka aka je a nemala som chvalabohu ziadne problemy, ale prijemne to nebolo ani nahodou......akurat ako sa tu uz spomenulo, ja som pri druhej sekcii mala nenormalnu triasku a nie a nie sa postavit, takze za mna bola druha sekcia horsia ako prva.....ale zase to som ja, ja teraz beriem vsetko z uplne ineho pohladu a zaoberam sa co najprirodzenejsim porodom a zaujimam sa o to zo vsetkych moznych stran.....kazdy ma na to svoj nazor.....rodila som v topolcanoch, nemozem povedat na tuto porodnicu nic zle, takze co sa starostlivosti tyka, vsetko bolo ok...drzim ti palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂

yanni
9. júl 2018

Ahoj. Ja sa len opytam, nie preco mas PLANOVANU (dovody mozu byt rozne) ale preco mas v plnej anestezii, ked je planovana. Ja som mala pri dcere tiez planovanu sekciu, ale do celkovej by som isla len, ak by som ja alebo dieta mala VELMI zly zdravotny stav, ktory by nedovolil spinal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre