Čo na neustále upchaté nosné dutiny?

darinkal
10. apr 2011

ahojte maminky,hcem sa opytat,mam problem ,mam 2,5 rocneho synka ,a uz druhy tyzden ma uplne upchaty nos,myslela som ze ma natchu ,ale nie ,vobec mu netecie soplik ani nekasle ani nic co by sa na natchu podobalo,stale dycha iba ustami ,a uz zacinam mat obavy,a uz som sa rozhodla ist k lekarke.... , predtym som nesla ,lebo som myslela ze to prejde ,a ze si len namyslam ,a ze to prejde samo ,ale sa mi zda ze je to len horsie ,inak je v pohode nema horucky ani nic co by sa podobalo chorobe,fakt neviem aka pliaga na neho sadla ,viete mi nejako poradit,stale nad tym premyslam ,k lekarke ideme zajtra

peepka
11. apr 2011

no urco navstiv lekara ono to moze byt aj alergia ci senna nadcha 😉 inak u malych deti mat sopliky aj dva tyzdne je normalne 😵

ivka707
11. apr 2011

no aj nás to niekedy máva... doki mi dala nasivin ja mu vytieram noštek, ale malo by sa kvapkať kvapky do nošteka.. ono mu to uvolni a potom ma soplík a ten vytiahneme odsávačkou.... tak skus🙂

valika_val
12. apr 2011

jasne, najprv lekar. nam v takomto pripade (po skonceni nadchy) predpisala Dr. trifed, ktory uvolnil hlieny, tie stekali a uvolnili cesty. tyzden a hotovo 🙂

evickapooh
12. apr 2011

odporucam ORL vysetrenie-neodkladne

sampo
12. apr 2011

asi ma opuchnute sliznice, mozno je alergik.. ak sa mu velmi zle dycha, mohla si skusit aj par kvapiek fenistilu. Ale urcite k dr. chod, mozu to byt aj nosne mandle