Čo pomôže na detskú koliku?

aknel1985
10. okt 2012

Kamoska je bezradna ...

sofinka1403
12. feb 2015

Aj ja sa pripajam ku probiotikam Bio Gaia. Po 3 dnoch uzivania som mala doma ine dieta 🙂

michella696
12. feb 2015

BIO GAIA Infacol a nosenie v bejby vaku pomohlo. martus11 presne viemocom pišeš neskutočne plače nonstop vonku aj v kočiku takze kazdy den trojkombinaciu co pisem ...a pevne nervy a silu 😉

kocurica1
21. sep 2015

Ja môžem odporučiť Coliprev. Dávala som ich mojej malej pred kojením a potom aj do UM som ich pridávala a bolo po kolike.

mata90
21. sep 2015

nám jediné čo pomohlo tak probiotiká infants dophilus

monikaavanesa
17. dec 2015

Milé mamičky, rodičia ak prežívate ukruté plače ktoré sa nedajú zastaviť trvajúce aj niekoľko hodín V kuse, bábätko zatina pesticky A krčí nozky vitajte vo svete detských kolík. A držím pevne nervy. Koliky začínajú od 2tyz. bábätka A končia okolo 4 mes. MY patríme medzi tých "sťastlivcov" preto by som sa chcela podeliť o skúsenosť. Skúšali sme všetko espumisan, Simplex či ako sa to volalo A nič, ani teplé zabali nepomáhali. Jedine čo je účinné je stiahnuté bruško tex. plienockou aby bábätko tak nevydauvalo bruško A malo ho tak aj v teplé . Coliprev boli jedine kvapky ktoré nám časom začali pomáhať A teraz máme biogaiu A super určite odporúčam. Taktiež spinkanie na brušku A stále mať miminko privynute pri sebe aby vás stále citilo. Určite si pozrite články ako správne dojčiť Veľa krát to vzniká aj pri nesprávnom dojceni. Tak do bojaaaa! !!🙂

miruskaciesarova
19. dec 2015

A ako je to zo stolicou? moja sestra ma dvojicky, aj dojci aj prikrmuje umelym mliekom lebo svojho nema dostatok a chlapci maju riadnu koliku a stolicu klasicky zlkastu ale dost taku hrudkovitu, akoby zrazenu..vyzera ako ked plava tvaroh v mlieku...nevie mi s tym niekto poradit? niekedy maju az doslova krce,no prdkat prdkaju riadne...

adria007
24. jan 2017

Zacala v 6t a skoncila v 12t ukazkovo.Takze vydrzat ale pomahal espumisan l vzdy pred vecernym kojenim okolo 18tej 25kvapiek.Potom to nafuknutie bolo mierne a preslo rychlejsie po natriasani asi pol hodku.Aj pupik bol fajn to hned prdkal.😉Tiez nebolo zle kazdy vecer ale tak par dni v tyzdni.A este dolezita vec prve sme zmenili vigantol za d od jamieson to velmi pomohlo odvtedy nemal krce vecer len nafuknutie.

lavender273
24. jan 2017

U nas pomohol Iberogast! Moja kamaratka davala kvapku do cajovej lyzicky materinskeho mlieka. Ja som to vsak brala 3x denne po 20 kvapiek aby sa mi to dostalo do mm. Tak isto velmi vela pozitivnych ohladov je na esencialny olej od dottery Digenzest. Kvapku na brusko a na chodila a pomasirovat trosku.

patanna
24. jan 2017

Nam pomohlo nosenie v manduce a spinkanie na prsniku. Sem tam sme pocvicili nozkami, syncekovi som pomahala vykakat sa parkrat, trosku pomohlo, potom opat nosenie a nosenie a vydrzat... potom to prejde ;). Podla mna to nie je len z bruska... nezrely nervovy system.

miriamkazabka
10. sep 2017

@maria444bb môžem sa opýtať na tie mineralne soli?koľko mal drobcek,ked si ich začala dávať?a v com spociva ich posobenie?