Čo pomôže na štípajúcu riťku?

simca06022011
11. jan 2013

Baby mam tieto dni takyto problem, mala sa mi budi v noci so strasnim placom.. dnes zacala mrnkat uz pri cikani/kakani. Kedze ona ma silu ako kon, mame problem zistit co je vo veci, ledva jej umyjem pisurku a ritku vecer pri kupani a ked ju prebalujem. Cize ma vystipani zadok (ziadne vyrazky, pluzgieriky.. proste ruzovy pasik) a na posve som nevidela nic zvlastne (mavali sme problem so zrastanim pyskou, ale to uz je fuc odkedy som ignorovala rady lekarky "nechytat" a pekne ju umyvam)... neviem ci mam cakat do pondelka ci sa to zlepsi, na pohotovosti sa mi nezda ze by rozbor mocu vedeli roobit alebo daco... zatial som ju okupala v harmanceku, natrela som je ritulu teraz pre zmenu framykoinom... a to je vsetko.
Co s tym este robit? Mala pije dobre, cikat chodi...

ducci
22. feb 2013

nam pomaha na ritku najviac Bepanthen. ma neskodne zlozenie a aj sa dobre rozotiera 🙂

katherine82
22. feb 2013

ja to robim takto jeden sacik harmancek jeden sacik repik zalejem dam vyluhovat a potom to nalejem do kupela a rano je ritka zahojena🙂))

biankamala
16. máj 2017

Určite choďte k lekárovi, ale ak ide o to čo na riťku mazať, odporúčam Propanthen 365 Baby, je ozaj skvelý...