Čo pomôže proti chrápaniu?

simonapavl
18. sep 2016

Ach to manželove chrápanie.Čo pomohlo vašim chlapom prestať chrápať?

liaka
18. sep 2016

Moj muz mi vravi, ze mam vecer spat a nemam ho pocuvat ako chrape 🙂

pillipilli
18. sep 2016

Ahoj moj brat v noci neskutocne chrape, svagrina to riesi stoplamy do usi alebo spi v druhej izbe. Neviem ked clovek chrape a vadi to tomu drruhemu asi by mal vyskusat vsetko co je mozne , od doktora ....

dekys
18. sep 2016

Tie nosné vložky NoSnore plus neskúšal? A chrapue len v jednej polohe?

ikonica
18. sep 2016

moj prestal chrapat, ked presiel na paleo stravu a zhodil par kil...

simonapavl
autor
18. sep 2016

Asi vyskúšam tie štuple.Bol aj u doktora ale zbytočne.Vraj má všetko v poriadku.Chrápe v každej polohe :O

dekys
18. sep 2016

@simonapavl ty si daj štuple, ak si ich nikdy nepoužívala,tak ti poradím (ja som ich mala každú noc už cca od 8r až do pôrodu v 24r,mne vadilo aj keď vonku pršalo, vtáky spievali atď proste som rada ze uz to prešlo) normálne si oliz prst a navlhci si usnu dierku, a stupel riadne stlač a vopchaj. Ak to urobíš inak,nebude to mať taký efekt ako má mať. Keď s ním nič neurobís a len tak vlozis, to ti nepôjde. A kúp si so zaobleným koncom a mäkké. Inak moja šéfka spi oddelené od manžela,kvôli chrápaniu

simsalabim
18. sep 2016

@simonapavl moj manzel casto spi v inej izbe, lebo ma jeho chrapanie budi. Stople nic neriesia, sice s nimi nic nepocujem, ale velmi ma z nich bolia usi. A potom nepocujem ani budik, co je vzhladom na to, ze vstavam prva, znacna nevyhoda. Na nic lepsie, ako oddelene spalne v pripade potreby sme neprisli. Moj manzel chrape hlavne pri unave a ked si da co len kvapku alkoholu.

libawet
19. sep 2016

@simonapavl jedine oddelené spálne, ako to tu už napísali predo mnou...skúšali sme všetko možné, nepomáha nič. Manžel zaspí do sekundy, mne to trvá aj pol hodinu, keď už zaspávam, vtom začne on chrápať. Zacmukám, zmení polohu ( je jedno už akú, aj tak chrápe ), zasa mi trvá dlhší čas, kým začnem zaspávať, vtom opäť zachrápe, ak sa to opakuje 3x , už neviem zaspať, zobudím ho a posielam do pracovne. Od min. týždňa spí už len tam, a konečne spím...tak asi tak.

piercy
19. nov 2019

Veľa ľuďom pomohli nálepky na nos proti chrápaniu. Ja ich používam dennodenne. Kupujem ich tu: www.nasalstrips.eu

lucinka227
22. okt 2020

@piercy pomaha ? lebo moj je uz zo mna zufaly aj z mojho chrapotu 😂

piercy
22. okt 2020

@lucinka227 Pomáha ale nie každému. Záleží od toho čo je príčinou chrápania. Ak upchatý nos tak pomôže