Čo robiť, keď dieťa napína na vracanie?

monyka81
22. feb 2009

chcem sa opytat mamiciek co robit ked dieta napina na vracanie kto ma skusenosty

monyka81
autor
22. feb 2009

idem mu dat papat a ked mu dam flasu do pusi tak ho napina na vracanie j 😖 🙂

slunicko552
22. feb 2009

mony třeba mu vadí ten dudel na flaše.Možná zkusit nějaký jiný 😉

aponchie
22. feb 2009

to je fakt zkus mu dat pitko nebo ho nedavej uplne do lehu spis polosed anebo prdy?ja ti nevim zkus bejt konkretni

monyka81
autor
22. feb 2009

slunicko 552 ved prave ma dve flase jeden dudel ma maly a ten o nieco dlhsi neviem cim to je robi to len par dni asi 2-3

monyka81
autor
22. feb 2009

aponchie on to robi ked ide papat nie ked lezi v postielke

slunicko552
22. feb 2009

A co mu zkusit dát pítko,ajk radí apo.Třeba mu fakt ty dudle nesedí.Nebo pokud máš silikon tak zkus dát obyč.

aponchie
22. feb 2009

treba mu to nechutna

monyka81
autor
22. feb 2009

dakujem skusim
🙂 😉

slunicko552
22. feb 2009

Pak napiš jestli pomohlo 🙂

kveta
22. feb 2009

Stlačiť kožu pod nosom jedným prstom - bod, ktorý je v strede medzi perou a prepážkou medzi nosnými dierkami.

nanip
20. júl 2012

Píšem sem, lebo by som chcela vedieť, či máte niekto podobnú skúsenosť. Dcérka prekonala kiahne, potom mala kvasinky na hrdielku, tie sa stratili cca po 6 dňoch. Zostala však dosť zachrípnutá. Trvá to už druhý týždeň, akurát že tento týždeň sa už 3krát stalo, že začala plakať, že jej je špatne, napínalo ju na zvracanie, nikdy však nezvracala. Keď som sa jej pýtala, či od bruška, raz že ano, potom zase, že nie, že od hrdielka. Ale bolo to také, že jej to napínanie prešlo, potom o chvíľku zase začalo, tak sa to striedalo cca 2 hodinky. A potom už bolo dobre. Boli sme aj u našej Dr., urobila CRP, vyšlo negatívne. Na hlások teda dala Calciový sirup. Lenže po 2 dňoch sa jej to napínanie zase zopakovalo, poslala nás teda na krčné, že to može byť z hrdielka. Tam lekár povedal, že má len preťažené hlasivky, že ich máme šetriť. Tak sa snažíme, no dnes znovu prišlo to napínanie. Ja už fakt neviem, može to byť z toho hrdla? Vždy doteraz, čo ju začalo napínať, bolo to takto navečer. Nezávisle od toho, či predtým jedla, alebo nie. Nemáte podobnú skúsenosť. Čo by mohlo pomocť?

strapco13
20. júl 2012

@nanip je mozne ze jej mykoza zliezla hlbsie..ako bola preliecena ta mykoza? nic len sa cakalo ci to prejde?
daj probiotika
nema soplik? nezatekaju jej hlieny do hrdla ..ak ano..kuk moj clanok o toalte nosa

nanip
22. júl 2012

@strapco13 Ahoj. Soplik nema. Mykoza preliecena nebola, kazala nam Dr. len kloktat repik a ked jej to zmizlo, som to uz neriesila. Ake to moze mat prejavy, ak by zliezla hlbsie? Moze sa dostat aj do bruska? Da sa to zistit a co s tym?