Dcérka má Downov syndróm

amia
1. okt 2006

Dobry den. Volam sa Ria a 30.5.2006 sa nam narodila dcerka Dorotka s Downovym syndromom. Chcela by som Vas poprosit, ci by sa nedala do fora zaradit osobitna kapitola Postihnute dietatko. Verim,ze by sa tato tema ujala a rozvinula v peknu diskusiu. Dakujeme :o)
Ria amia@centrum.sk

bejbypd
27. sep 2008

Kotenko teraz som si to precitala a k tomuto nejestvuju slova samozrejme ze nikto kto to nezazil ti nemoze povedat ze to chape...ja len nechapem preco niektori ludia a hlavne deti musia niekedy trpiet momentalne mam naladu ze mi to pride strasne nespravodlive...ale asi sa velmi rozpisujem ja placem ak male dieta a jedine co ti mozem povedat ze si strasne silna zena a uprimnu sustrast... ☹

cat
27. sep 2008

kotenko..uprimnu sustrast prajem ☹

anjelinka
27. sep 2008

Kotenko, uprimnu sustrast... 😔 😔 😔

Dievcata, vytvorila som nove prihlasenie s albumom, kde mozete pridat sviecocku malej Lilianke.

Prihlasovacie meno je: lilianka_anjelik
Heslo: lili

prasiatko30
27. sep 2008

nemam slov je to tak strasne nespravodlive a smutne - uprimnu sustrast prajem ☹ ☹ 😢

monkula
27. sep 2008

uprimnú sústrasť....
veľa, veľa síl, nič viac sa nedá povedať... ☹ ☹ ☹

junovka
27. sep 2008

kotenko, uprimnu sustrast 😔 😔 😢 😢

zuzana76
27. sep 2008

uprimnu sustrast, Kotenko a aj celej rodine ☹

sara2
27. sep 2008

Kotenko,je mi to ľúto.Uprimnú sústrasť...

mixka
27. sep 2008

kotenko, uprimnu sustrast 😔

ena
27. sep 2008

kotenko, uprimnu sustrast...

vachovka
27. sep 2008

Je mi to moc luto uprimnu sustrast ☹

alysea
27. sep 2008

kotenko, úprimnú sústrasť 😢 ☹ a veľa síl

maca793
27. sep 2008

😢 😢 😢 😢
neviem čo povedať úprimnú sústrasť

kilivka
27. sep 2008

Kotenko,úprimnú sústrasť 😢 Myslím na vás v modlitbach

roasha
28. sep 2008

uprimnu sustrast kotenko 😔 ............. 😢 😢 😢

blau
28. sep 2008

Kotenko: Uprimnu sustrast 😢 😢 😢

anjelinka
28. sep 2008

Ahojte, prvy albumik je uz plny, tak pokracovanie je v albumiku Pre anjelika lili II.

kotenko
28. sep 2008

dakujeme vsetkym

arabeska
28. sep 2008

kotenko,uprimnu sustrast 😢 😔

martinka1704
28. sep 2008

kotenko,úprimnú sústrasť 😢 😢 😢

etuska
28. sep 2008

kotenko ☹ 😢 😢 uprimnu sustrast.Pripajam modlitbicku za Lilianku 😔

danona
28. sep 2008

kotenko, slzy mam v ociach, prijmi uprimnu sustrast.. 😔

danii
28. sep 2008

kotenko 😢 je mi velmi velmi smutno 😢 😢 uprimnu sustrast 😔 😔

diddi
28. sep 2008

kotenko, vasa Lilianka sa k vam urcite vrati, odisla nacerpat silu a zdravicko, aby mohla byt uz skutocne s vami po cely cas...pripajam modlitbicku pre skory navrat Lilianky k vam...v knihe Hovory s anjelmi som citala, ze deticky, ktore sa maju narodit cakaju v "miestnosti" na svoj cas, niektore deticky su neposlusne a predbiehaju...a prave preto su vrate spat do tejto miestnosti - ci uz narodene,alebo v brusku....prajem ti, aby Lilianka cakala v rade na ten svoj pravy cas a vratila sa potom k vam, aby vam mohla robit len a len radost

ankam
28. sep 2008

kotenko-------uprimnu sustrast prajeme 😢 😢 😢

luckam77
28. sep 2008

kotenko uprimnu sustrast ☹ 😢 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dagsty
28. sep 2008

Kotenko, ahoj ...........sem tam nakuknem do tejto témy, lebo ma zaujíma...pracujem s postihnutými....

No a teraz som si to všetko prečítala.
Tak plačem, že mi slzy kvapkajú na klávesnicu. Kotenko----úprimnú sústrasť 😢
Viem ťa pochopiť, mne síce vďakabohu dieťatko nezomrelo, ale zomrel mi brat /mal 20 rokov/. Videla som moju mamku , čo vtedy prežívala.... Jasné, že aj ja som prežívala hrozne, ale čo prežívala vtedy ona, som pochopila až ked som sa stala matkou..... 😢
Viem že matka sa s takým niečim nikdy nevyrovná.....nikdy!!!!!

Preto ti prajem veľa, veľa , veľa sily, neviem čo ti ešte písať, určite je tvoja bolesť neuveriteľné veľká.... 😢 , no aj napriek tomu tebe aj tvojej rodinke prajem všetko, všetko, všetko dobré....

Maj sa krásne.......večer pošlem "hore" motlitbičku....

januliak
29. sep 2008

Kotenko uprimnu sustrast ☹ 😢

inna7
29. sep 2008

Kotenko je mi to veľmi ľúto...úprimnú sústrasť celej rodine...zlatučké dieťatko...musíš byť veľmi silná, len čas zmierni aspoň trochu tvoju bolesť....tiež pripájam modlitbu...

blue04
29. sep 2008

Amia mozem sa spytat aku srdcovu vadu ma Dorotka?

LIA:nie vsetko sa da zistit pocas tehotenstva,moj syn ma polku srdca a nikto si to nevsimol az po narodeni!A to mal 3D ultrazvuk!!!Tak tie ultrazvuky nie su az take perfektne ako si ludia myslia!