Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

mirulienka
10. aug 2010

@mobilka a vola sa to katetrizacia 😉

sisi18
10. aug 2010

@suyama - držíme Vám všetky palce veľmi, neboj všetko dopadne dobre, posielam Ti veľa, veľa síl a nech ste čím skor doma. Malinký to zvládne neboj, naše detičky sú veľký bojovníci. Pa drž sa.

misicka455
11. aug 2010

Ahojky holky, moc moc posilám dneska síli Oliverkovimoc moc to budou potřebovat. Úplně se mi chce plakat když si vzpomenu, že jsme to naposledy prožívaly před nějakým měsícem a půl a příjde mi to tak dávno 🙂 Doufám, že ioni na to budou za chvilku jen vzpomínat jako jendu etapu jejich života a to vydařenou.

Vítám tě mobika 😒 I my máme tuto vadu, ale ještě přidruženou s jinýma vážnýma a jestly vám řekly , že se to bude dělat katetrizačně tak se vůbec neboj to nebude ani jizva a za tři dny se jde domů neb aspoň u nás 😉

smardik
11. aug 2010

Oliverku posílám moc sil tobě i mamince

mobika vítej

dara76
11. aug 2010

@mirulienka my sme sa dole nikdy neregistrovali, lebo DKC nepatri pod fakultnu nemocnicu, takze registrovat sa netreba.

blue04
11. aug 2010

@suyama straaaaaaaaaaaaaaasne sa velmi dnes drzte a posielame vela sil Oliverkovi.......zvladnete to uvidis....
az mi zle prislo,uz v noci som na vas mislela a nemohla som spat,lebo mi to vratilo nase spomienky s nemocnice a ako to prezival nas Jack....je to tak nespravodlive,aby taketo deticky museli cez toto ist ☹

blue04
11. aug 2010

@blue04 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej myslim-aka chyba!!!!

mobilka
11. aug 2010

Defekt komorového septa - aspoň tak som rozumela doktorke, tak var som jej dobre rozumela, lebo som bola v riadnom šoku. Na tú kontrolu som išla s takou istotou, že je všetko v poriadku, až som potom ostala v šoku ... V decembri máme ísť na kontrolu a vtedy sa uvidí, že čo ďalej.

lusilia
11. aug 2010

Aj my drzime Oliverkovi palce, moc moc na vas myslime, drzte sa 😉

suyama
11. aug 2010

Prajem Vam vsetkym krasny den
ja som Oliverkova babicka,moc Vam dakujeme za podporu moc nam pomaha,strasne rada si Vas citam od sameho zaciatku hoci by som bola najracej keby ste vsetky niekde na inej teme prajem vasim detickam a aj Vam vela,vela zdravicka a nech ich tie ich srdiecka posluchaju.
Chcem Vam len napisat ze operacia zacne medzi 12 az 14 hod,vcera tam odisli na 14hod urobili veskere vysetrenia a vecer ich este pustili domou prespat aj maleho inac bol tam velmi zlaty a stasny na kazdeho sa vraj usmieval,krasne papal citil sa ako na dakom vylete az ked mu brali krvicku tak si zevraj poplackal.
Uz nech mame aspon vecer a je po operacii a budem tam moct ist aj ja za nimy,verim ze to Oliverko zvladne ale je to velm
i tazke a bolestive cakanie ved to poznate.
Este raz vsetkym vsetko len to najlepsie a mojmu slniecku vela,vela stastia a zdravicka uz nech ho mame zase doma usmiateho....

misicka455
11. aug 2010

Oliverko tak už se ti to bliží m ytu s Veru moc moc síly posíláme 😉

katka6211
11. aug 2010

Dara76, aj ja odsavam a davam z flase 😉 vobec stale neviem ako to tam urobim,. a hlavne, ze v noci vyrazame z domu, 4 hodky v aute, potom asi cele doobedie tam a potom zase do auta a zase 4 hodiny cesta domov 😖 neviem ako to drobec zvladne...
Oliverko o Suyama myslime na Vas, drzte sa, posielame vela vela sily

smardik
11. aug 2010

suyama a Oliverko myslíme na vás strašně moc, držte se a dejte zas vědět

sasulec
11. aug 2010

Ahojte,tak sme boli na kontrola,este do zajtra bereme atb a potierame dasenka,kym sa nezahoja..😉
Ale uz je nam lepsie,ale mna zas pobolieva hrdlo,neva,budem kloktat 😝
Suy vela stistka nech to malemu dobre dopadne a mate to rychlo a hlavne co najbezbolestnejsie za sebou, myslime na vas..posielame cmuuk 😲
Vitam nove tvare 😔

misicka455
11. aug 2010

Sasuzlec tak o je fajn, že virózka už ustupuje 🙂

dara76
11. aug 2010

@katka6211 Jedine v aute niekdy poodsavat, tam uz moc priestoru na to nie je ☹ Vsade vela ludi.

dara76
11. aug 2010

@sasulec na anginu - nemame sice vyskusane ale dr. odporucala tusim med s citronom - ale dlsiu dobu uzivat.

sasulec
11. aug 2010

@dara76 diiky..😉

blue04
11. aug 2010

@suyama Oliverkova babicka...Vase slova ma rozslzili.krasne ste to tu napisali 🙂
Oliverko je v dobrych rukach a vieme,ze to potrebuje aby mohol dalej normalne fungovat a zaradit sa medzi deturence bez problemov.....my mame doma tiez jedneho bojovnika,ktory dokazal neuveritelne vela za 4 roky jeho zivota.tieto deticky nas robia lepsimi ludmi a vazime si cennejsie veci ... zdravie nasich deti...
Prosim,napiste hned ako budete vediet co sa deje a ako sa Oliverkovi dari...mozte byt hrda babicka 🙂

blue04
11. aug 2010

heeeeeeeej dievcence...trochu na veselsiu strunu...dnes mam meniny...caka ma cervene vinko na vecer,tak si dam do nosu 🙂

katka6211
11. aug 2010

blue04 tak vsetko len to najlepsie ti prajeme 🙂))) uzi si vecer 🙂

dara76
11. aug 2010

@blue04 vsetko dobre k meninkam prajem, pekne si ich uzi 🙂

sasulec
11. aug 2010

oozaj blue,sak ja som skoro zabudla,ze aj ty si Zuzka,tak seecko najsamlepsejsie kocka,nech ti padne vinko na uzitok.. 😝 cin cin 😅

blue04
11. aug 2010

@sasulec aj ty si zuzka? 😕

sasulec
11. aug 2010

@blue04 nieee,len mam par kamosiek tu z Mk Zuziek a som im vinsovala,ale tiez by som na to nedosla,lebo to moje pachola sa mi vecne hra s kalendarom, dnes som tam mala oktober 😀

zuzickamm
11. aug 2010

@blue04 ahoj, tak vsetko najlepsie k dnesnym krasnym meninam! 🙂

blue04
11. aug 2010

@sasulec no ved..nezdalo sa mi ze by si bola zuzka 🙂
@zuzickamm vsetko naj naj naj aj tebe ZUZKA

matisekc
11. aug 2010

Zuzkam vsetko najlepsie k meninam

misicka455
11. aug 2010

Tak Zuzkám ještě já vše nejlepší k svátku .

Myslím na Oliverka , že už to má za sebou a ted a určo to dopadlo bez větších komplikací 😉 Už se těším na dobré zprávy.

My zítra zase na odběry. Ted se u nás nespí je holaj duša 😀

blue04
12. aug 2010

@misicka455 kolko ste este na warfarine?My uz konecne dnes poslednu davku a od piatlu ideme na aspirin.....ziadne odbery uz nebudeme mat....konecne!