Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
9. okt 2009

megi mala je zlatunkaaa 😉

sasulec
9. okt 2009

aj ja som dala do albumu ja a moji kamarati 2 new 😉
bruuu idem aj ja dohajan 😔 😔 😔

gudulo
9. okt 2009

megi, mala je krasna 🙂

gudulo
9. okt 2009

dobru noc vsetkym 🙂

megi93
10. okt 2009

Ďakujem za pochvalu malej, ako hovorievam - snažili sme sa 😀

macka01
10. okt 2009

posielam pozdrav,no to sme sa prebudili do uplakaného rána,to bude pochmúrna nálada.Aj na vás pôsobí počasie?Slniečko ma nabíja neskutočnou energiou ale keď zaprší ako teraz,tak sa mi nechce ani dýchať 😝

macka01
10. okt 2009

s tým bruškom po sekcii to je fakt,ostane akesi necitlive,keď sa naň štípnem tak ma to vôbec nezabolí,len cítim dotyk ale inač nič,možno preto že som mala až 3.Ta koža je akoby mrtvá.Tym rezaním sa možno tie nervové zakončenia nejako porušia či čo a ostane necitlivá.Ani schudnuť na bruchu neviem.Neposlúcha ma 😠 Sasulec si písala niečo že sa ti mala veľmi potí.Môj Kristianko stačí keď trošku pobehne a je mokrý ako myšička.Hrozne.Neviem čo s tým,keď sme boli na kardiológií tak má malinky šelestik na srdiečku,ale vraj je neškodný a vyrastie z neho.ani kontroly nepotrebujeme. 🙂 Čo jej dávaš proti tomu poteniu,prosím ťa?su nejaké čajíky a tak?vďaka 😉

gudulo
10. okt 2009

macka presne ako si pisala, aj ja som po 3 cs a to brucho ostalo take "ine" v okoli jazvy menej citlive a nejde to dole ☹

sasulec
10. okt 2009

aahojte,ja som tiez mimo z touo pocasia,dufala som,ze bude prsat len obcas a medzitym vybehneme von,energiu vybit ☹

sasulec
10. okt 2009

megi si jak ja,aj ja tak odpovedam na chvalu malej,a este raz dakujem,za vcerajsiu chvaaalu 😉

bambi09
10. okt 2009

ahojte 🙂
tak naša potvorka mi dnes vstala o 9-tej,ale tíško ležala a stískala si plyšákov,kým nevidela,že mám otvorené oči,v tomto je zlatá 😅
dnes sa len tak povaľujeme,za chvíľu nám príde kupec na sedačku,tak keď ju odvezie,pôjdeme kúpiť inú-menšiu do Ikea a inak klasická sobota,niečo uvariť,upratať,požehliť a je večer 😝 😝 😝 😀
inak mi ten dážď nevadí,my máme vtedy pyžamové dni 😀 😀 😀
tak kočky,hlavy hore,slniečko zas vyjde,nebojte 😵 😵

sasulec
10. okt 2009

bambi,ale kedyyyyyyyyyyyy? 😅

megi93
10. okt 2009

jooj ja osobne mám velmi rada keď prší, mám náladu dať si teplý čaj, alebo horúcu čokoládu a pustiť si nejakú dobrú rozprávku, starú českú, alebo takú nejakú typu Harry potter, alebo podobne 🙂 Niečo také čarovné si to pýta 😉

bambi09
10. okt 2009

megi,presne,treba to brať z tej lepšej stránky-človek sa môže beztrestne povaľovať a nemá výčitky svedomia 😀 😀 😀
sasu,raz určite 😵 ja som kedysi mávala jesenné depky z počasia,taký smútok na mňa sadal,keď končili prázdniny,teraz ešte nič,tak hádam to ani nepríde,veď za chvíľu sú Vianoceeeeeee 😀 😀 😀

douglas
10. okt 2009

ahojte!! idem kuknut, co ste pisali 😉

sasulec
10. okt 2009

♥♥♥♥♥♥♥Nasim srdieckovym detickaaam♥♥♥♥♥♥♥

bambi09
10. okt 2009

jééééééééééééé,krásne,ako si to urobila??to by sa hodilo do názvu témy 😵

sasulec
10. okt 2009

to hodila kocka v nasej tema a ja som skopirovala 😉

bambi09
10. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sasulec
10. okt 2009

mne to nejde ako ste zmenili,nazov?alt a 3 na numer.klavesnici doplnite srdiecka 😉

blue04
10. okt 2009

zase chcete menit nazov?neblaznite,vsak sa nepohladame 😀
prsi prsi len sa lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😕

sasulec
10. okt 2009

nie blue len doplnit srdiecka,na zaciatok 3 a na koniec 3,hm? 😉

blue04
10. okt 2009

jasne,ja som zmenila nazov ze som to oznacila,a napisala ako ma novy nazov a admin to zmenila

macka01
10. okt 2009

to bude pekné,sasulec kuk do môjho prisp.z 10.08 o tom potení,máš nejake receptíky ako to obmedzovať? 😉

sasulec
10. okt 2009

skus to este raz pjosiiim so srdieckami 😉

bambi09
10. okt 2009

sasu,ozaj,aj ja som sa chcela spýtať,čo na to potenie MUDr.,či máte na to lieky,alebo nejaké čajíky??? u našej som to nejako nepostrehla zatiaľ,ona vyzerá,ako zdravé dieťa,už aj po riťuli som ju ťapla 😅 niekedy vie byť hrozne vzdorovitá 😝 šelest je už menej počuteľný,len tá dieročka nám zostáva,netuším,či bude môcť chodiť do škôlky,so synom som bola doma 6 rokov,to jednoducho nešlo ☹ ☹ ☹ tak aby nebola každé 2 týždne chorá,veď uvidím,čo povie o rok kardiológ,dúfam,že skôr tam nebude treba ísť 😔

blue04
10. okt 2009

sasu,odoslala som tak uvidime ci nam to zmenia

bambi09
10. okt 2009

blue,dúfam,že hej,veď sa to tam priamo pýta,tie srdiečka 😅 😅
čakám,kedy sa malá dospí a ideme,nejaká je dnes umrnčaná,tak radšej nech si pospí

sasulec
10. okt 2009

vies,ze sa na to vzdy zabudnem spytat 😉 ale idem o mesiac sem k nam tak sa opytam..
inak to ostatne sme na tom rovnako,uvidime co na to doki s tou skolkou,ale ked to zvladli aj ine deti s horsimi chybickami,len ako spominali baby,mozno doktor odporuci ockovanie proti chripke potom neskor..a neviem ako s ockovanim proti kiahne,ja som nemala a byvaju s neho vaj riadne horucky,takze zataz na srdiecko..lenze teraz sa zas vyskytlo pri ockovani proti kiahne cukrovka z vakciny tak som z toho v ...
uvidim,budem riesit ockovania az neskor,uvidim,kedy nas zoperuju,ale skor nez to nebudeme mat oki do skolky ju nedam 😒

sasulec
10. okt 2009

blue cakaaame netrpezlivo 😉