Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

gudulo
13. okt 2009

dia len sa pekne liec aby si bola skoro ok
doug len vela vytrvalosti lebo inak to asi nejde

diapozitiv01
13. okt 2009

ahoj gudu, ako*?

douglas
13. okt 2009

lenze ja uz som vytrvala odkedy tu sme..a to je rok ☹
a ja nepatrim k tym ludom, kt. sa spoliehaju na osud...je to moj syn, musim bojovat
i keby som to mala dat do verejnych medii v europskej unii..to co sa tu robi nie je prehliadnutelne ☹

gudulo
13. okt 2009

doug, je samozrejme ze za svoje deti by kazda z nas dala vsetko
neviem o co konkretne ide, ale dufam ze to "dobojujes" uspesne 😉

dia, da sa.... Misko je este doma, teplotu ma este stale aj ked nie taku vysoku ako vcera a stale verim ze Anicka nic nechytila

sasulec
13. okt 2009

Dia asi vybavi otec malej auto,teda dufam,bo ist busom ja o krk..a este v takom case ☹ lebo mala okolo 13 spava ☹ a pocasie ani nevravim

sasulec
13. okt 2009

uz papkate??? tak dobru chut..aj ja idem dat vychladit polievocku prave sa dovarila...polievka myslim 😅

diapozitiv01
13. okt 2009

Jej som si troska pospala, teraz sa napchvam vlockami 🙂

sasulec
13. okt 2009

sa maaas Dia..ja keby si schrupne tak ma toto zlincuje 😅

sasulec
13. okt 2009

teda keby si schrupnem 😉

diapozitiv01
13. okt 2009

sasulec,
dufam ze vybavite to auto, je jednoduchsie tam ist autom, aj ked k auparku, ci inchebe chodia spoje, ale takto to mas bez problemov a mozte ist kuk aj ten prsiplast a gumaky 🙂

za chvilku ide dalsia porcia cajiku a paralenu a sup postielocka.

sasulec
13. okt 2009

no tak uz asi postielkujes,ja som bola uspat krpceka 😉
oddychni si 😉

bambi09
13. okt 2009

ahojte 🙂 🙂 teda kočky,kedy ja vás dočítam?? vy idete a ja nestíham posledné dni veľmi ťukať,včera som sa pustila do radikálneho poriadku v kuchyni,strávila som tam pol dňa a to ešte nemám linku urobenú,kočky v inej téme už spomínajú Vianoce,tak ma chytil upratovací ošiaľ 😀 😀 😀
a dnes teda pekne fučí,vonku nepôjdeme,malá sa nevie nadýchnuť,keď jej nafúka do tváre a lapá po dychu a plače,tak radšej počkáme,kým dofučí a aj keď bude zima,naobliekame sa a aspoň na pol hodinu pôjdeme na dvor
dočítam vás,čo ste robili a robíte vy,muž mi písal,že na Soroške prevrátilo 3 kamióny a aj medzi BA a Sencom jeden,hrozné 😒 😒

sasulec
13. okt 2009

Ahoj bambi,my sme boli na chvilocku vonku,mala si nedala vyhovorit,tak sme boli kacky krrmit 😅 a tiez lapala chuuda po dychu 😒 nuz aspon si zapamata 😉
teda Dia,ty si sii ale poradne potiahla,chichi 😅

sasulec
13. okt 2009

Dia este spiiiis? co budes robit v noci 😉

diapozitiv01
13. okt 2009

Jeej, uz som hore, boli sme s Hafankou vonku a aj nejake oriesky sme nazbierali

diapozitiv01
13. okt 2009

Potila som sa, muzicek prisiel z prace, spravil mi este cajik, potila som sa, potom som dala prat a potom papat a potom von a pred chvilou som tiez lapala po dychu 😀

sasulec
13. okt 2009

potila si sa? 😝 az 3 razy??? 😝

diapozitiv01
13. okt 2009

veru 3 razy, 2x sama a raz spolu 😀

sasulec
13. okt 2009

sak jaaaaa som to tusila 😉 😉 😉
sikovni ste 😉 ze je ti uz lepsie? zajtra mozes aj do roboty ist co budes fit 😀 😀 😝 😝

diapozitiv01
13. okt 2009

no trosku je lepsie, uvidime co zajtra, musim vydrzat aspon 4hodky. Vy co porabate?

sasulec
13. okt 2009

noooo, my sme dnes boli vonku,potom sme prisli a ked som zistili aka je zima,tak som sa dala na upratovanie skrin,vymenila som zimne letne veci,aj som si poprala 4 varky,len uz nemam kde susit,tak este take 2- 3 ma cakaju..
a zakoncila som to vysavanim 😉 a pekny den za mnou 😉

blue04
13. okt 2009

sasulec,ja tu mam za dva tyzdne zehlenia,ked sa budes nudit,pridi kludne ku nam.najest a napit ti dam 😀

diapozitiv01
13. okt 2009

tak to si dobra, ze skrine,, uz sa chystas na zimu, ze jo? Ja som sa hrabala v skrini minuly mesiac, este v ramci materskej.
Tiez som dala prat ako sme isli von, tak uz mam poprane 2 varky a naraz ich susim v susicke. Boze to je super vec, taka susicka nemozem si ju vynachvalit..

sasulec
13. okt 2009

no tak ta by sikla 😀

diapozitiv01
13. okt 2009

Co uz vsetci spite? ci pozerate ordinaciu?

sasulec
13. okt 2009

som bola malu uspat 😉

diapozitiv01
13. okt 2009

Saska uz spinka?Podarilo sa? ja ze vsetci kuk ordinaciu,,

diapozitiv01
13. okt 2009

Sasulec
Asi si so Saskou zaspala, mi uz ideme tiez hajusat, este dame sprsku a supito.

Dobru nocku vsetkym srdieckovym slnieckam a ich mamickam 🙂

sasulec
13. okt 2009

ja som tu u u uuu 😅

sasulec
13. okt 2009

tak bruuu srdicka ja sa este pomotkam 😔 😔 😔