Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

blue04
15. okt 2009

baby,inak zehlim.ked sa pozriem na tu kopu je mi az do 😢

diapozitiv01
15. okt 2009

Blue,
veru daj mu medik do caju 🙂 .
Mojho muza segra co ma malu, tak ona ze nelubi zajaca, tak sme ho raz kupili, naporcovali jej ho na uplne male kusocky a hovorime ze to je take kuracia a zjedlo ha 🙂 .
To mala takych 12 rokov

sasulec
15. okt 2009

ahooojte,ja len tolko,ze idemem na ockovanie,potom sa stavim,ok? 😉
pekny dnik aj napriek skaredemu pocasiu 😉

macka01
15. okt 2009

blue,tvoj je už dosť veľky aby si nechal dohovoriť.Keď mu vysvetliš,že čajík a medík zničia bacilky a on sa bude môcť zasa hrať neda si povedať?Ako som niekde inde písala,môj menší nechcel žiadne ovocie,ľšte tak jablko občas.na dovolenke ho poštípali komáre,len jeho,nás nie,povedala som mu že nás nie,lebo papame ovocie a zeleninku a to komárom smrdí.Kukal na mna som sa skoro nezdržala smiechu ale zabralo to.Sám sdi pýta,zje každe ovocie čo mu dám.Treba ich niekedy trošku prelstiť,ak to má dobrý úmysel.pa pa 😀

blue04
15. okt 2009

sasulec na ake ockovanie idete?
macka,keby si videla tohot tvrdohlavca tak neviem ci by aj tie komare zabrali!
utesujem sa len tym,ze lubi brokolicu,karfiol a mrkvu 😀

blue04
15. okt 2009

douglas,
kde si?uz sa ti podarilo zohnat tu sondu?

diapozitiv01
15. okt 2009

Juj baby, ja od kedy som prisla od doktra mam dost roboty, ale to je dobre aspon som dost zaneprazdnena 🙂 .
Dnes musim zostat este aspon o hodinku dlhsie nakolko som prisla az ookolo 10:15.
Dnes ked pridem domov, tak si nakrajam cesnak na male kusocky a tak to mam ze vraj prehltnut,,
to prechladnutie uz so mnou lomcuje vyse tyzdna a ani a nie odist..

Blue, ta brokolica to je uspech gratulujem 😀

sasulec
15. okt 2009

blue povinny prevenar,posledne ockovanie,mali sme to posunute koli srdiecku

sasulec
15. okt 2009

inak ahojte,uz sme spat,skoro nas odfuklo,fuuu brrr,este som potrebovala dat cizmy do opravy,ale to by som musela na opacny koniec a to sa mi veru nechcelo 😅

diapozitiv01
15. okt 2009

teraz sa neoplati chodit nikam.
Ja si chcem kupit nejake bagandze na zimu, a dat zimnu bundu do cistiarne ale stale sa k tomu nemam ☹ .
ozaj uz ste rozmyslali nad darcekmi? hlavne pre svokrovcov a rodicov??

sasulec
15. okt 2009

noooo,Dia ty to je otaaazka 😅

bambi09
15. okt 2009

ahojte 🙂
huš s darčekmi,to je ešte ďalekooooooooo 😀 😀
sasu,ako očkovanie?? 😕 ako to malá zvládla??

sasulec
15. okt 2009

v pohodke,jej ani to stipkanie nevadiii,ako to drzanie na silu..odkedy sme chodili na rehabilitacie ma strach,len co do ordinacie vojdeme a place chuuuda..biele plaste ona ee nemusiii ☹
ale snad uz toho bude pomenej 😅

sasulec
15. okt 2009

a dostali sme aj papier od doki takze k Holanovi pojdeme snad len za 10eur...sa cudovala ked som jej rozpravala,ze surfujem po internete a hladam doktorov,ale pochopila,ze chcem si byt ista,ze sa cakanim nic nezanedba a bude sa to dat katedrizacne 😉 asi si to najprv vyznelo,ze som nevdacna,aj ked jej sa to bytostne netykalo,bo to bola kardiologicka,kt.ma posielala na Kramare,ale ked som jej to vysvetlila,ze si chcem byt len ista,myslim,ze si vazila moju snahu 😅 dufam a verim 😉

diapozitiv01
15. okt 2009

Sasulec, vsetci taki doktory co ohrnaju nosi nad nasim jednanim a nasou neistotou nam mozu vyliezt na hrb...
My vieme co chceme a to je hlavne, 🙂

bambi09
15. okt 2009

sasu,na to máš právo,aj desať konzultácií nezávisle na sebe si vypočuť,veď ide o dieťa a o zdravie 😉

sasulec
15. okt 2009

ale nie,prave ja jej doverujem,je aj moja detska doki a mam ju rada,je to sranda,bo ked som tam dosla s bruskom ze budem k nej s malou chodit,tak hned medzi dverami zalomila rukami ze ,,jeeeej to uz som taka stara,,???
ale mne sa zda praveze stale taka ista ako si ju pamatam z detstva 😅

diapozitiv01
15. okt 2009

no tak hlavna vec je ze mas doporucko a dufam ze ti to Holan spravi za 10€, inac som rada ze ta zobral 🙂

sasulec
15. okt 2009

fuuuuha 😕 Dia...aspon je fesaaak? chi dobre to vyznelo 😅 😀

diapozitiv01
15. okt 2009

Sasulec, vobec netusim, ale ty uvidis a potom nam povies, popripadne sprav foto 😀

sasulec
15. okt 2009

oki 😉 😅

diapozitiv01
15. okt 2009

akurat sme si s muzikom davali cesnak s medikom, tak tu teraz na seba dychame 😀

bambi09
15. okt 2009

dia,čo vám nekúria?? 😀 😀
sasu,daj foťák do kabely a tajne odfoť 😅 😉 náš kardiológ je už starší,seriózny pán,ale je fajn 🙂

sasulec
15. okt 2009

chi aspon ladiiiite..smradiiikom 😅 😝 😀

diapozitiv01
15. okt 2009

no kurime, ale asi malo,, asi by sme sa mali este vypotit 😀

http://www.detskekardiocentrum.sk/rs/view.php?c...
pozrite ten link myslim ze Holan je ten panko v popredi

bambi09
15. okt 2009

dia,tak celkom fešáák,nie?? 😅
náš je v tíme úplne dole a úplne vpravo,má šedivú bradu a teraz pozerám,že je zástupca primára Mašuru 😅 😅

bambi09
15. okt 2009

a gudulo dnes nepríde??

sasulec
15. okt 2009

hm hm hmmm..
a inak mne este otec vravel o dr.Siman..(dlhe i) vraj posobi na Kramaroch a bol o nom daky dokument v tv, ze je vychyreni detsky kardio 😉

bambi09
15. okt 2009

ja viem len o profesorovi Simanovi,čo operoval siamské dvojičky 😕

diapozitiv01
15. okt 2009

chichi, aky fesaci,
na tej fotke su vsetci este aj Holan, 🙂 teda ak je to on,,
http://www.detskekardiocentrum.sk/rs/ofv/kolekt...