Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
17. okt 2009

Zdravi vas Nitra 😕 😅

bambi09
17. okt 2009

sasu 😅 😅 😅 nevadí,my rozumieme ahoj Nitra 😉

https://www.youtube.com/watch?v=xEB1iDLq3as
sasulec
17. okt 2009

jeej bambi,pekneee..Dakujeme 😉

bambi09
17. okt 2009

sasulky,nemáte za čo 🙂 😉
a ako si užívate víkendík??ja som nafarbila vlasy,chvalabohu zostali na hlave 😀 😀 😀 a varím a ideme von konečne,vybehneme do lesa nad Dlháčmi,na Železnej studničke bude zas polka BA 😅 😅 ráno tu ešte mrholilo,ale teraz svieti slniečko 😵 😵

sasulec
17. okt 2009

no vy sa maate,poslite aj nam luuuc,tu je hotova tma,horor,hrozne mi slniecko chyba..som uuuplne bez energie..len posedavam,kuk telku sem tam bajockom sem,nic ma nebavi..taky hlupy cas... 😖
uzite si vychadzku,a nezabudni nam poslat par luuucikov sem 😉 😉

bambi09
17. okt 2009

sasu,posielaaaaam,neboj,príde to aj k vám,najneskôr zajtra 🙂 😉
inak cez NR chodievame k rodičom na východ a keď je tma,tak tá bazilika či kostol na kopci tak krááásne svieti 😵

sasulec
17. okt 2009

uz doraziloooo 😀 😀 😀 ,ale zachvilu zas zajde ☹

diapozitiv01
17. okt 2009

Ahojte,
akurat sme prisli, boli sme na tej fotovystave v Ruzinove, potom v Avione a nakoniec este v nakupnom centre Max v Trnave a muzik si konecne kupil take topanky, skor do prirody. Ale on ma taku malu nohu ze 39 a to skoro nikto nerobi, tak sme behali ako blby..
Ale mame,,

sasulec
17. okt 2009

ahoooj,tak ste mali komercnu prechadzku???chi chi chi 😅 😝 😀 😀 😀

douglas
17. okt 2009

ahojte dievcence 🙂

diapozitiv01
17. okt 2009

veru komercna sobotna prechadzka 😀 .
akurat pozeram tv noviny a tam bola ukazka toho kurzu prvej pomoci v materskom centre Presporkovo kam chodi Blue 🙂 . ale som ju tam nevidela, este si to pozrem v archive 🙂

douglas
17. okt 2009

tebe asi nic neukne, dia 😀

diapozitiv01
17. okt 2009

sranda, ja casto tv noviny nepozeram a ked zapnem tak sa dozviem volaco zaujimave,
ako vtedy ked hovorili o projekte AJ ONI SU NASE DETI, www.ajonisunasedeti.sk, a teraz kurz prvej pomoci o ktorom mi pisala blue,, a vy coze ste stvarali??

douglas
17. okt 2009

dokopy nic..boli sme na 2hod prechadzke...posledne dni som bola len na linke s Uk, podarilo sa mi zohnat, co som potrebovala vdaka ochotnemu zdravotnickemu personalu v Anglicku, takze som rada,. ze nemusim opat medzi tychto magorov 😀

sasulec
17. okt 2009

ale doug sak nebud az taka pesimisticka na nas 😖

diapozitiv01
17. okt 2009

Doug tak to je super, naozaj niekedy s tym nasim zdravotnictvom je to o drzku, Ja som bola vo stvrtok na kontrole na diabetologii, tam je stale narvane a pytala som sa jej kolko lekarov diabetologov je v TT a ona ze 2, ze to maju o drzku a este ze ma nejake problemy s poistovnami...ale ako doktorka je super, je to dokonca dcera mojej diabetologicky, ktoru som mala ako dieta 🙂 . takze to bola sranda, ked som sa to dozvedela...oni tam objednavaju skoro pol roka dopredu,,, to je fakt sila,,,

douglas
17. okt 2009

pesimistka. ja sa pozeram na to realistickymi ocami. po 11tich rokoch zitia tam mozem porovnavat. a samozrejme, ze pozeram co je najlepsie pre mojich chlapcov. len tu na sidlisku poznam dve zienky, kt. deti umreli na lekarsku ignoranciu. problem je, ze tu dsa nikto nestazuje ☹ a tak to aj nase zdravotnictvo vypada..aspon s kym som zatial ja prisla do kontaktu..okrem kardiologicky v He

diapozitiv01
17. okt 2009

Minule sme sa o tom bavili v robote, ze najvacsie uplatky su na patologii, aby lekari zahladili svoje ´chyby´.
veru a malokto sa da na boj voci doktorom,,,to je boj na dlhe trate,,,

douglas
17. okt 2009

mozno sa Vam zdam navela..ako vacsine znamym 😀 , ale s istotou mozem povedat, ze keby Rick nebol narodeni v Anglicku, tak by neprezil.
Dia, zial Bohu je to pravda ☹ ☹ ☹

diapozitiv01
17. okt 2009

no nejako sa mi nechce bavit o tejto teme, je to o drzku,,,a kedze aj mne sa zda ze u nas ta starostlivost na 1OOpercent nebolo, tak to nerozpitvavam,lebo by som bola zase v dobr
ych depkach...

douglas
17. okt 2009

DIA, CHAPEM. a prepac, preto som sa nikdy o tom nerozpisovala, len teraz som sa snazila vysvetlit Sasulec, preco tak myslim.

sasulec
17. okt 2009

doug to ani nehovor ☹

diapozitiv01
17. okt 2009

doug, to je ok, 😉

sasulec
17. okt 2009

dobre ina tema,nekukali ste tu sutaz v 4nozkovani na jojke v novinach to bolo..chi tak to by som sa kukla kde by skoncila mala s tym jej suuuchani po ritke.. 😅
a pacili sa mi na svete tie navnady na deti..ze mobil,mikrofon,notebook...a oni ako rybky sa chytali..4nozkovali za navnadami ako dive 😉 😅 😀

blue04
17. okt 2009

ano Dia,bola Markiza na kurze,ale ja som mala akurta obed s 2 skupinkou tak mna to obislo,UFFF.Tolko slavy by som neprezila 😀
ked si pozries v archive,tak za Danicou Klainovou vysia moje zalude 😀 😀 😀
Ale prislo aj radio Regina a tam som uz musela hovorit,to mi nevadilo,lebo kamery neboli 😀

diapozitiv01
17. okt 2009

bolo to chutne a fakt tie navnady 😀 .kramar tam aky fesak 😉

douglas
17. okt 2009

ok zienky, idem si urobit krupicu a pomoct sestre s referatom z aj 🙄
prajem pekny vecer!!
dufam, ze sa zajtra zobudime do teplejsieho dna 😎

blue04
17. okt 2009

A teraz nieco pre vsetky
Dnes som sa dozvedela co som uz vedela,ze nase Bratislavske kardio centrum patri naj v Europe.Je druhe po Londyne.
Tak tolko ku faktu 😉

diapozitiv01
17. okt 2009

ja idem kuk star,ale cez prestavku nakuknem 😉

sasulec
17. okt 2009

hodte link chcem vidiet co to? 😕 😅