Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
19. okt 2009

jaj baby ani ni nehovorte o lete,
ja ho neznasam, teda neznasam tropicke horucavy ako bambi, teplota do 27 je u mna perfekt, v takej horucave sa ani na motoske jazdit neda,,,
to s tymi policajtami,, no to si nevsimajte, nejako sa mi buria hormony 😀. A este aj tie moje sny,, az sa hanbim 😀

sasulec
19. okt 2009

no daj,co sa ti snivalo,aspon sa pobavime.. 🙂

diapozitiv01
19. okt 2009

No co asi tak, stale len to jedno a dokola niekolko dni,,, 😀

sasulec
19. okt 2009

fuuuha a to s policajtom,ci viacerymi??? 😝

diapozitiv01
19. okt 2009

🙂 no to policajti neboli 😀 , len sa to stale tocilo okolo tej istej temy,,,,,
dufam ze tento tyzden bude kludnejsi,,,

sasulec
19. okt 2009

sak sa nehambi,mam tu par takych pohladnych typov,poslem ti? 😉 😉 😉 😉

diapozitiv01
19. okt 2009

no mozno nejakeho vysetrovatela 😀 , ale nie, len sa pozastavujem nad mojou hormonalnou hladinou,, to snad nie je ani mozne 😀

sasulec
19. okt 2009

tak kriminalistu? tak ,,drsnaaka,, ti treba? Nooooo.. 😅 😀 😀 😀

diapozitiv01
19. okt 2009

boze keby toto cital moj muzik 😀

sasulec
19. okt 2009

tak any si nebola prekvapena,ked vecer dojde s putami 😝 😀 😀 😀

bambi09
19. okt 2009

dia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale veď to sú príjemné sny 😀 😀 😀
a čo máte furt s tými policajtami??kamoška má jedného doma ale teda čo ten už v živote videl... 🤐 😝

diapozitiv01
19. okt 2009

ano su to prijemne sny, len ked sa ti nesnivaju skoro kazdy den 5 dni za sebou 🙂 este aj muzikovi som hovorila v piatok poobede, takze okrem nakupovania a vystavy sme nic nestihli, lebo sme cely cas stravili natom aby sa mi taketo sny nesnivali 😀

bambi09
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasulec
19. okt 2009

aj ja som mala,ale nie posledneho,teda vtedy este nebol polis a taaak na nich nadaaaaval..a teraz je sam polis a nadaaava na nich furt 😅 😀

sasulec
19. okt 2009

Diaaaaaa 😅 😅 😅 😀 😀 😀

bambi09
19. okt 2009

sasu 😀 😀 😀 😀 mňa včera vytočili,boli sme v parku a oni sa tam po chodníku prevážali v aute,ten za volantom mal hádam 150 kg,tomu by prospelo aj nohy použiť 😠 😠 my sme museli deti z chodníka spratať,aby veličenstvá prešli autom!! 😠 😠 a v sobotu to isté v tom lesoparku,len tam zas boli mestskí,tomu sa hovorí ťažká služba 😖 😖

sasulec
19. okt 2009

nooo ved 😠
niekedy tu u nas zaparkuju tak,ze ani nemam ako s kocikom prejst a to ma vie najviac na...
potom nadavam akoze len tak, bo viem ze mavaju otvorene okno..chi
inak zaparkovat pol metra od dveri..to je uz fakt psycho..lebo nasi tak parkuju..fesaaaci 😅 😀

bambi09
19. okt 2009

fešááááci 😀 😀 pupkáči sú to,ja nechápem,to nemajú testovanie kondičky a a také veci?? 😀 😀
keď vidíš,ako vo filme policajt naháňa zločinca...no,títo by ho teda nechytili 😀 😀 😀 a nadávaj kľudne nahlas,to nie je trestnééé 😀 😀 😀

diapozitiv01
19. okt 2009

no k praci policajtom sa nevyjadrujem...asi viete preco 😀

bambi09
19. okt 2009

dia,nemala by som??? 😅 😅

sasulec
19. okt 2009

preeeeco? 😝

bambi09
19. okt 2009

dia,prezraď 😉

diapozitiv01
19. okt 2009

kludne sa vyjadrujte,,, ja sa zasadne nevyjadrujem 🙂 .

bambi09
19. okt 2009

dia 😕 😕 😕 aj Ty máš doma jedného??? 😅 😅

diapozitiv01
19. okt 2009

nie policajta,nie iba elektrikara chvalabohu 😀
fakt nic nepoviem,,,len sa nevyjadrujem,,

sasulec
19. okt 2009

dobre babulky,idem ja trosku po nakupoch,vecer sa staviiim 😅

bambi09
19. okt 2009

tak ja tuším,ale dobre,nechajme to tak 😉
sasu,nemíňaj veľmi 😀 😀 😀

diapozitiv01
19. okt 2009

Tak babulky, ja este musim nieco dokoncit v robotke, este potrebujem tak pol hod a idem domkov, vecer este nakuknem
🙂

suyama
19. okt 2009

Ahojte srdiecka 🙂
tak dnes sme prisli prvy krat z nemocnice s usmevom na perach a velmi stastny, Oliverkove srdiecko sa zlepsilo, od minuleho mesiaca, ta tepna co odvacha kyslik do plucok sa zazrakom rozsirila, co znamena, ze nebude pravdepodobne musiet byt operacia hned po narodeni, ale az neskorsie ked bude mat 6 mesiacov na uzavretie tej dierky. Konecne som mala v ociach slzy stastia a nie smutku. Teraz sa len dalej modlit aby sa nic nezmenilo.
Oliverko pekne rasie vsetky organy sa nam pekne vyvijaju uz mame okolo 1.7 kg tak len tak dalej 🙂
na buduci tyzden ideme pozriet tu nemocnicu kde bude operovany, chcu nam to tam poukazovat a vysvetlit vsetko, tak som zvedava.
Prajem vam krasny vecer 😉

bambi09
19. okt 2009

suyama,tak to je super správa 😵 😵 😵 držíme palčeky,nech je všetko v poriadku 😵
a to je už isté,že ho budú musieť operovať?? veď uvidíte,čo a ako,keď sa drobček narodí 🙂 😉