Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

bambi09
20. okt 2009

tak šup-šup domenko,dosť bolo práce 😉 my nemôžeme odísť z práce,my ženy na MD 😀 my máme 24-ky 😅 😅

sasulec
20. okt 2009

Ajojte srdiecka,tak som zmyzla bez rozlucky,sestra ma zlanarila,dosla,mala este spala tak sme ledva dockali kym sa zobudi (10.15) a utekali sme do mesta..povodne som si chcela kupit bundu a cizmy,take filajove jak to je teraz moderne.. 😉
Ale aspon sme sa prevetrali 😅

blue04
20. okt 2009

Niekoho pes oblizuje a mna nas hned zhodi na zem a cakam kym sa utisi 😀

bambi09
20. okt 2009

blue 😀 😀 😀 😀 aj to sme zažili 😀 😀 😀

sasulec
20. okt 2009

pche,co tu machrujete so psami..aj my mame..plysoveho 😅 😅 😅

bambi09
20. okt 2009

sasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my máme aj ružového jednorožca 😀 😀 😀

sasulec
20. okt 2009

a my mame tigra..volame ho Fedor 😅

diapozitiv01
20. okt 2009

ja mam v posteli ovecku 😀 , kupil mi muzik teraz v septembri na jarmoku 🙂

sasulec
20. okt 2009

aj my ju mame Dia a na nohe ma take tlacitko a beeeka 😝

blue04
20. okt 2009

otvorme si sukromne zoo 🙂

sasulec
20. okt 2009

a aj opice dve mame..take rukate 😉 nohate 😅

bambi09
20. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasulec
20. okt 2009

ozaaaaj 😕 😅

bambi09
20. okt 2009

čoooooo?? 😕 😕

diapozitiv01
20. okt 2009

veru bleekaaaa, ani som nevedela ze to vie,, raz ked muzik uz skoro spal , tak som mu ovecku dala k uchu a omylom stlacila 😀

diapozitiv01
20. okt 2009

Srdieckove zoo 😀

bambi09
20. okt 2009

dia 😀 😀 😀 to musel byť pre Tvojho muža šok 😀 si myslel,že je na salaši 😀 😀
a na dnes sa s vami lúčim,srdiečka,nejaká som oťapená,mám z tej zimy chytené dutiny,už 2 dni ma bolí hlava,idem si dať obklad,potom do vane a haji 🙂
tak dobrú nocku všetkým 😵
a inak gudulo sa dlho neozvala,dúfam,že sú v poriadku 😕

diapozitiv01
20. okt 2009

Bambi, pekne sa kuriruj, dobre je aj nahrievanie na dutiny, ja som tiez nachylna na ne,
dobru nocku,,
veru gudu aj ivousek, macka a ostatne srdiecka 😉

bambi09
20. okt 2009

dia,už som sa nahriala,máme taký infračervený masážny prístroj,tak mi muž nahrial,len to treba viackrát,tak aj zajtra si nahrejem a naparím sa nad harmančekom
najhoršie je,že stále lietam na balkón z toho tepla,prádlo pozbierať,vyvesiť,kde čo vyprášiť,tak to cítim 😝 😝 😝
tak ešte raz dobrúúúúúú 🙂 😉

diapozitiv01
20. okt 2009

ja ked mam dutiny, tak sa nahrievam aj 10x za den. navyse vyplachujem nos, solnym roztokom.
Idem aj ja hajuskat, dobru nocku srdiecka 🙂

sasulec
20. okt 2009

uuuf holky, som sa pozabudla pri tw odsudene jaa mooozem,tak bruuu vam vsetkym..srdiecka 😅 😔

diapozitiv01
21. okt 2009

Dobre ranko srdiecka 🙂 ,
dnes som ledva vyliezla z postele, som sa budila na 4x a to som sa chcela este ozmyvat ale nechcelo sa mi, ze este den je to v pohode ,, 😀..
a je streda, takze polovica tyzdna dnes bude za nami
😀 . Huraaaa

blue04
21. okt 2009

mame krasne rano,to hned potesi a spravi krajsi den.
Pojdem kupit malemu zimne topanky,vcera sme boli ale bolo tam tolko ludi,ze som cakala 20 min. tak som odisla.to bolo vsak po 5 vecer,tak dufam ze o tomto case tam nikoho nebude 😒

diapozitiv01
21. okt 2009

Blue, tak dufam ze kupite Jackovi crievicky 🙂 . No doobeda by tam nemuselo byt tolko ludi, tak nech sa zadari.. Aj u nas vykukuje slniecko tak sa tesim,

sasulec
21. okt 2009

ahooojte,u nas je supis slnieckovy dnik,sa tesiiiim... 🙂
co budete poraabat? 😉

diapozitiv01
21. okt 2009

Ahoj Sasulec,,,, 🙂
Ja budem pracovat 😀 ale vidim ze kazdu tesi slniecko ktore vykuka, je to super,,

sasulec
21. okt 2009

blue to mam aj ja v plane,vybrala som malej elefant filajove 😉 cizmicky 😅

blue04
21. okt 2009

Pre dievcatka maju vacsi vyber ci topanok alebo oblecka ako pre chlapcov. ☹
Ja som mu vyhliadla u Batu modre a su pekne,nemaju taku vysoku hrubu podrazku a su lahunke.S jeho 14 kilami aj topanky musi mat lahke,inak by sa zakoptaval 😀

douglas
21. okt 2009

ahojte 🙂

sasulec
21. okt 2009

ahoj energerzii 😉
no to hej.ale ja tvdim,vzdy babam,kt. maju chlapcov,ze mat chlapca,tiez si viem predstavit ako by som ho obliekala,su pekne veci aj pre chlapcov,mozno len ta ruuuzova je dievcence taka nezna 😉
ale v dnesnej dobe nosia aj chlapci ruuuzove,tak? 😉